Zítra, 19. dubna 2011 proběhne ve velkém sále Lucerny v Praze od 19. hodin Benefiční Barování se Sandrou Novákovou.

bar

Tento projekt probíhá každý měsíc již pět let. První Barování v A studiu Rubín na Malé Straně bylo komorní a vidělo ho sto diváků. O následující Barování projevila zájem početnější skupina lidí, a proto muselo být „přestěhováno“ do větších prosto v Galerii a Café Carpe Diem na pražských Vinohradech. Každý měsíc chce víc lidí prožít kvalitní zábavu, a tak se z dvou set diváků zvýšil jejich počet přibližně na 350 a od té doby se Barování odehrává v nově zrekonstruované Malostranské besedě.

Za pětileté období Barování vystoupilo více než 300 umělců.

Tentokrát bude Benefiční Barování výjimečné, protože kompletní výtěžek ze vstupného bude předán na podporu dobré věci, a to Nadaci Naše dítě, která jej použije ve prospěch ochrany ohrožených dětí.

A na koho se můžete těšit? Na Benefiční Barování v Lucerně svoji účast přislíbili populární osobnosti ze světa kultury.

Členové kapely NightWork Vojta Dyk, Jakub Prachař, Jan Maxián, zpěváci Matěj Ruppert, Eddie Stoilow, Tomáš Klus, Michal Hrůza, zpěvačka Lucie Šoralová, herečka a moderátorka Jitka Čvančarová, herečka Kristýna Leichtová, zpěvák a tanečník Ben Cristovao, herec a hudebník Ondřej Brzobohatý, herec Saša Minajev, kouzelník Richard Nedvěd, mim Boris Hybner, textař Michal Horáček, finalistka reality show Česko Slovensko má talent Dominika Hašková a další. V průběhu večera vystoupí 45 známých osobností a na pódiu se vystřídá až 150 účinkujících. Celým Benefičním Barováním bude tradičně provázet Filip Rajmont.

Vstupenky koupíte v předprodeji sítě Ticketpro za 250 Kč.

Reklama