TV Paprika vyzvala v duchu svého nového pořadu Slavní v maléru na česko-slovenský souboj reprezentanty obou zemí z oblasti šoubyznysu. Neúprosný boj s noži a vařečkami se rozhodla podstoupit slavná dvojice modelka, herečka a moderátorka Alice Bendová a muzikálový herec a zpěvák Marian Vojtko.

Alice i Marian doslova ladně protančili kuchyní školy vaření Cocina Rivero, kde se souboj odehrával. Kdo z nich ale bezchybně předvedl své kulinářské umění a oslnil Laciho Hornáčka, coby šéfkuchaře TV Paprika a porotce v jednom? A kdo naopak musel jako cenu za svou prohru umýt horu špinavého nádobí?

var

Šéfkuchař TV Paprika Laci Hornáček si pro slavné hosty připravil nelehký úkol - upéct kachní prsa na jablkách a balzamikovou čočkou. „Souboje se nebojím, vařím ráda a díky svým dětem často. Jsem strašný masožravec, maso úplně zbožňuju, takže kachní prsa jakbysmet. Jsem ale v kuchyni hrozný čuně, vždycky je po mě bordel“, přiznala se Alice. Marian se začal vaření více věnovat teprve nedávno, po koupi nové kuchyně, takže svou rychlostí za Alicí trochu zaostával. „Fakt se snažím krájet rychle, ale vždy se u toho pořežu a to byste asi vidět nechtěli“. O chvíli později se s trochou sebedůvěry obul i do samotného šéfkuchaře: „Hele Laci, my tu mrkev máme pěkně na kupě a ty to máš absolutně rozházený!“.

var

Boj na ostří nože nakonec všichni ve zdraví přežili, dokonce i Marian. „Výherci jsou opravdu oba, Alice i Marian, každému se povedlo něco jiného“, vyhodnotil soutěž Laci. „Mám lepší prsa než Alice“, pochlubil se s výsledkem spokojený Marian. Ten dostal záhy od Alice pěknou čočku, ale tu balzamikovou, kterou naopak lépe zvládla uvařit ona. Nádobí za prohru tedy nakonec nemusel mýt ani jeden ze soutěžících.

var

KONTAKT:

Tomáš Vozáb

+420 775 866 937

tomas.vozab@prkonektor.cz

(TZ)

Reklama