jaklbendova

Herečka Alice Bendová a její dlouholetý kamarád producent a režisér Petr Jákl si pochutnávali na pětichodovém degustačním menu po vzoru pořadu Vášnivý Jedlík vysílaném televizí Spektrum.

jaklKlidné prostředí, rozzářené svíce a luxusní jídlo a pití. Tak to vypadalo v kubánské restauraci Cohiba Atmosphere v samotném centru Prahy. Krásná herečka a urostlý producent a režisér se sešli, aby prodiskutovali možnou spolupráci a přitom oslavili nadcházející nový rok. A ne ledajakým způsobem. „Dnešní polopracovní schůzku jsme pojali trochu jinak. V poslední době jsem si oblíbil pořad Vášnivý Jedlík s Adamem Richmanem, který navštěvuje americké restaurace a ochutnává místní speciality. Vím, že Alice jídlo také miluje, tak jsme chtěli vyzkoušet, zda i my jsme vášniví jedlíci. Vybrali jsme si proto kubánskou restauraci, ve které šéfkuchař připravuje každý týden speciální menu,“ řekl bývalý herec a režisér Jákl.

Opravdový gurmánský zážitek připravil místní šéfkuchař, který uvařil delikátní speciality. Degustační menu obsahovalo pět chodů. Jako předkrm dostali celebrity tygří krevetu s chilli a česnekem na bylinkové brusketě. Jako další studený předkrm zvolil šéfkuchař grilovaný kozí sýr, pak následovalo speciální kubánské jídlo Ropa vieja a jako hlavní chod bylo celebritám servírováno hovězí líčko dušené na zelenině a červeném salátu s nastavovanou kaší. V závěru si celebrity pochutnaly na čokoládovém dortu s vanilkovým nokem zdobeným třpytivým zlatem.

Milujete i vy kvalitní jídlo a pití? Pak je pořad Vášnivý Jedlík vysílaný televizí Spektrum pro vás tou správnou volbou

aliceGurmánská reality show, ve které vás provede Adam Richman, vysílá každý všední den a v sobotu od 11:24 a 12:45 televize Spektrum. Pokud pořad nestihnete v odpoledních hodinách, televize Spektrum pro vás připravila reprízy v 18:10 a 18:45.

O co v pořadu jde? Adam Richman je skutečně vášnivý jedlík a za hlasitého skandování hostů v místních amerických restauracích každodenně bojuje s obří mísou krevet, hamburgerů nebo steaků. V pořadu vystupují kromě jedlíka i místní američtí restauratéři, kteří předvádějí svůj kulinářský um a rodinné i místní recepty. Stačí jen sledovat tohoto milovníka jídla v akci a uvidíte, že nic není nemožné.

Reklama