Na párty Benátská noc, kterou pořádal Top Star magazín, se ukázala nejedna celebrita. Nemohla samozřejmě chybět Mahulena Bočanová a celá její suita z magazínu, ale přišel například i Pavel Vítek s partnerem Janisem, modelka a moderátorka Eva Aichmajerová nebo třeba Daniel Bambas, kterého znáte z Velmi křehkých vztahů.

Hostina byla opulentní. Podávala se restovaná zeleninka, křehké pečivo, vynikající grilované masíčko mnoha druhů a spousta dalších pochutin. Nás nejvíce zaujaly sladkosti, které jsme pro vás alespoň vyfotili – výjimečné byly košíčky z hořké čokolády s jahodovou pěnou a čerstvou jahodou! Mňam!

Padla noc a kromě ohňostroje nastal i čas pro módní přehlídku návrháře Petra Lakrona – my jsme pro vás nafotili všech dvanáct modelů, které postupně krásné modelky předvedly. Jak se vám líbí?

Poslední, dvanáctý model, krátké žluté šaty, který vidíte na Evě Aichmajerové, byl hlavní cenou v kasinu. Každý účastník párty dostal při vstupu poukázku na herní žetony a pak už bylo jen na něm a štěstěně, jestli získá hlavní cenu.

Vyhlášení však přišlo až k půlnoci, využili jsme času a zeptali se několika osobností: Kdo je Vaše Top Star a proč?

Mahulena Bočanová

Nejkrásnější Top Star je moje sedmiletá Marinka, která jde v pondělí do školy.


Petr Lesák

Pro mě Mahulena Bočanová, protože je to hvězda Top Star magazínu a je to pro mě naprosto dokonalá osoba. Je spontánní, krásná, dokáže si udělat legraci ze všech a ze sebe nejvíc – je to prostě živel.


Daniel Bambas a Michal Zelenka

Daniel: Napadá mě hrozně moc lidí, ale jsou to lidé, kteří vůbec nejsou ze showbyznysu.

Michal: Meryl Streepová, protože je úžasná! Teď jsem ji viděl v Mamma Mia a prostě nemá konkurenci.


Eva Aichmajerová

Moje maminka. A proč? To není potřeba rozvádět.


Petr Lakron

Mahulena Bočanová, protože je to kus ženský.


Aleš Cibulka

Kdybych měl vybrat někoho žijícího, tak mě jistě ti ostatní brzy zfackují, čili si troufnu zalovit ve vodách těch, kteří už tu s námi nejsou. A na základě toho, co jsem udělal, napsal a podobně, ať se na mě žijící dámy nezlobí, ale je to Nataša Gollová, která potvrdila, že i po šedesáti či sedmdesáti letech je stále pro lidi zajímavá – o takových lidech můžeme říkat, že jsou Top Star. Jsou prověřeni časem.


Pavel Vítek a Janis Sidovský

Pavel: Nerad bych, aby to vyznělo jako pohádkový příběh, ale když se nad tím zamyslím, tak v osobní sféře je pro mě top samozřejmě Janis. Jinak bych s ním nebyl (smích). A pokud se zeptáte na profesní, kdybychom zalovili mezi celebritami, tak je to pro mě třeba Tina Turner.

Janis: Pro mě je šťastná hvězda můj partner.


Tři sudičky z TV Prima

Veronika Smetáková (vlevo): Já mám Top Star doma.

Irena Maňáková (uprostřed): To jste mě zaskočil, ale asi moji psi. Mám dva, Rhodského ridgebacka Hakima a chlupatého voříška Lukáška.

Jana Kocová (vpravo): Moje maminka, protože je prostě nejlepší.

A ještě vám musíme samozřejmě prozradit, kdo vyhrál ty báječné šaty od Petra Lakrona. Náhoda tomu chtěla, že jejich šťastným majitelem se stal herec Lumír Olšovský alias návrhář Hugo řečený Pipinka za seriálu Ošklivka Katka. Radost z něj čišela na všechny strany a na otázku, zda by obdobné šaty sám navrhnul, nám odpověděl: „Já bych se bál, že je to moc cudné. Je tam moc podšívky – chtělo by to trochu prostřihnout, aby se ukázalo více kůže.“

Jak se vám líbí modely Petra Lakrona? A kdo je pro vás Top Star?

Reklama