Zpěvák a tanečník Ben Cristovao, který je známý slabostí pro skvělé videoklipy, své fanoušky nenechal dlouho čekat a natočil druhý videoklip k písni z nové desky Benny Cristo.

Po adrenalinovém klipu k písni Mimozemšťanka, tentokrát zvolil odlehčený party song Na zdraví. Celé natáčení probíhalo jeden den v luxusní vile nedaleko Prahy, v přilehlém okolí a v jednom pražském klubu. Režie se ujal Tomáš Kasal, autorem scénáře se však stal Ben Cristovao, který se netají tím, že ho filmování velmi baví a rád by se mu věnoval nejen při práci na svých videoklipech. S celkově velmi letně laděným dějem, který předznamenává slunečnou pohodu spjatou s mnoha parties, kontrastují adrenalinové záběry, kdy partička kluků jede v jeepu, a závěr videoklipu, ve kterém se Ben Cristovao mění v démona. Zajímavostí natáčení bylo, že se mnoho věcí dodělávalo pomocí postprodukce. Například na obloze, která v den natáčení byla bez mráčku, se mraky dodělávaly až poté.

Ben Cristovao

Premiéra videoklipu proběhne již tuto sobotu 25. 6. v pražském klubu Kostel (Venue music club). V rámci křtu své druhé desky Benny Cristo Ben Cristovao oslaví nejen své 24. narozeniny, ale zároveň představí právě nový videoklip k songu Na zdraví. Koncertní show bude laděna, stejně jako videoklip, do letního party stylu. Máte se na co těšit!

Jako na ochutnávku se podívejte na jeho první klip Mimozemšťanka:

 


 

Dnešní téma dne je úrazy a nemoci na dovolených

  • Pošlete nám fotku, jak jste trpěla…
  • Určitě máte hezkou historku, nebo zážitek z nemoci, nebo úrazu na dovolené…
  • Kam přijedete, dostanete průjem?
  • Chytá vás při cestování do neznáma migréna?
  • Trpíte zácpou a vydržíte to se stolicí zase zpět až domů?
  • Máte veselou historku z cestování s úrazem?
  • Zkazila vám nemoc dovolenou?
  • Díky úrazu na dovolené jste potkala prince na bílém koni?

Neduste to v sobě a podělte se s námi o své štěstí - neštěstí…

redakce@zena-in.cz

A co získá ta z vás, která mi pošle příspěvek, který se mi bude nejvíce líbit? Průvodce, nebo mapu destinace, kterou si sama vybere.

Reklama