HOLLYWOOD – Americký filmový krasavec Ben Affleck se minulý měsíc na poslední chvíli rozhodl, že se do chomoutu Jennifer Lopezové nenechá navléct.
Hvězdný pár tím na sebe strhl pozornost médií, na níž si právě v minulosti mnohokrát stěžoval.

Během několika dní po rozchodu se novináři předháněli s vymýšlením důvodů jejich rozchodu.
Ben vzal meč pravdy do svých rukou a prohlásil, že si Jen odmítl vzít, protože by nikdy nebyla normální manželkou.
Ačkoli se to k hvězdě stříbrného plátna příliš nehodí, po průměru, šedi a obyčejnosti Ben Affleck totiž opravdu prahne.

"Ben si prostě uvědomil, že by nebyli nikdy normální manželé a neprožívali svůj život jako jiní Američané. Jennifer by se nikdy nevzdala světa showbyznysu a všech poskoků, kteří ji dennodenně obklopují. Benovi to lezlo krkem a pár hodin před svatbou si uvědomil, že by jejich manželství brzy zamířilo k rozvodovému soudu. Sešel se s Jennifer a řekl jí, že by nesnesl, aby do jejich soukromého života denně zasahovalo tolik lidí. A Jennifer přiznala, že by se jich nikdy nevzdala. On touží po samotě, po klidu a manželství, na něž jeden nestačí, ale tři jsou až moc," sdělil novinářům Benův přítel.
Krach svatebního dne však neznamená, že by se Ben a Jennifer přestali milovat.
Jejich vztah dost možná stále funguje, ačkoli novináři hovoří spíš o vzájemné zášti. Dvojice je však na ulicích spatřována v obnošených džínsech a tričku, bez doprovodu suity, kdy sami kráčejí od obchodu k obchodu. Ani dopravu jim nezajišťují profesionální řidiči v nablýskaných limuzínách.
Ulicemi Los Angeles jezdí na Benově motorce. Snaží se žít život obyčejných lidí, bez manýr celebrit se pokoušejí pracovat na tom, co je den před svatbou rozdělilo.
A doufají, že příště to snad s družičkami u oltáře klapne.  

      
Reklama