jb.jpg

Foto: Profimedia

Svatební oslava slavného páru se konala v Affleckově sídle o rozloze 87 akrů v Hampton Island Preserve, kde si během 45minutového obřadu vyměnili sliby před 135 přáteli a rodinnými příslušníky. Podle zdroje magazínu People Ben koupil nemovitost před 20 lety, když se s Jennifer poprvé zasnoubil a zřejmě tam společně strávili dost času.

Usedlost se může pochlubit třemi samostatnými budovami – hlavní budovou, nazvanou The Big House, odlehlou Summer Cottage poblíž řeky North Newport na ostrově Hampton Island a rustikálním Oyster House. 

profimedia-0715570834.jpg

Foto: Profimedia

Pár, který se minulý měsíc vzal v Las Vegas, přivítal na svatbě i několik známých hostů jako jsou Matt Damon nebo Jimmy Kimmel. Damon v pátek přiletěl do Georgie soukromým letadlem s manželkou Lucianou Barroso, zatímco Affleckův mladší bratr Casey Affleck a bývalá manželka Jennifer Garner se na třídenní akci neukázali, přestože obdrželi pozvánky. Casey se však omluvil ze zdravotních důvodů.

Na svatbě byly samozřejmě i děti obou novomanželů. Jennifer Lopez je mámou 14letých dvojčat Emme a Maxe z předchozího manželství s Marcem Anthonym. Ben Affleck má zase dcery Violet (16) a Seraphinu (13) a syna Samuela (10) s bývalou manželkou Jennifer Garner.

Ben a Jennifer si pro své svatební hosty připravili milý dárek. Nechali na zakázku vyrobit bonboniéry, které pak dali svým svatebním hostům ubytovaným v hotelu nedaleko Benova sídla. K čokoládě byl také dodán vzkaz: „Mockrát vám děkujeme, že jste udělali víkendovou oslavu naší svatby tak výjimečnou. Sladké sny, J & B.“ Příchutě v hnědé krabičce, kterou zdobily iniciály páru, zahrnovaly malinový ibišek, tahitskou vanilku a vietnamskou kávu.

profimedia-0715571031.jpg

Foto: Profimedia

 Zdroje: PageSix, People, Hello!

Reklama