Belmondo

Neposedný Paul se loni rozvedl s dlouholetou partnerkou Natalií Tardivelovou a zanechal ji i s šestiletou dcerou Stellou v opuštění. Letos se, ve svých šestasedmdesáti letech, znovu bláznivě zamiloval a neví co se s ním děje. Jeho novou láskou je o 43 let mladší bývalá modelka Playboye Barbara Gandolfiová, která ho ale kromě do postele zatáhla i do pořádného průšvihu. Byla totiž policií obviněna z praní špinavých peněz a kontaktu s podsvětím. Barbaru totiž úřady vyšetřují kvůli údajnému praní špinavých peněz.

Ona sama tvrdí, že za všechny nesrovnalosti je odpovědný její expřítel a otec jejích dvou dětí Federik Vanderwilt, který ve Flandrech provozuje celou síť nočních klubů, striptýzových podniků a prostorů pro swingers párty. Belmondo svou lásku brání, jak jen to jde, ale už i sám byl kvůli ní předvolán k policejnímu výslechu.

To ale není všechno, co bývalého (ale proč bývalého, že?) lamače srdcí trápí. Aby toho nebylo málo, někdo vyhrožuje smrtí jeho dceři Stelle. Hlavu holčičky mu prý pošlou v krabici od bot. Belmondo tak kvůli výhrůžkám dostal policejní ochranu, ale stejně vymetá kdejaký večírek a zve fotografy, aby ho medializovali s jeho novým štěstím jménem Barbara.

Reklama