BellindaHubnutí a pevná postava je téma, které zaujme každou ženu. I když máme postavu, která je na první pohled v pohodě, stejně máme věčné trápení s nadbytečnými kily, které nechceme a víme o nich, přesně kde jsou. A to nám nikdo nevymluví.

Protože nejčastěji se usazují nechtěné špíčky v partiích břicha, zadku a stehen, jsou tato místa neustále pod dohledem. Tyto partie je navíc náročné pro hubnutí. Málokdy se nám povede zhubnout pro nás tu nejproblematičtější partii. Často se zajímáme o speciální cviky na konkrétní části těla, abychom dosáhli nejlepšího výsledku.

Proto jsme v redakci uvítaly možnost vyzkoušet „na vlastní kůži“ novinku od značky Bellinda, legíny a speciální dámské boxerky z řady Active Slimmer. O této nové řadě jsme vás seznámili v uveřejněném článku Active Slimmer: Řada spodního prádla, která vám pomůže s hubnutím //zena-in.cz/clanek/active-slimmer-rada-spodniho-pradla-ktera-vam-pomuze-s-hubnutim

Bellinda

Jaké jsou naše pocity? Jak legíny, tak boxerky, které jsme měly k dispozici otestovat, jsou velmi kvalitní a skvěle se nosí. Strečový lehký a prodyšný materiál přináší velmi dobrý komfort při pohybu, při normálním nošení. Nadchlo nás, že i když jsme byly vlastně jen oblečené a normálně jsme se hýbaly, díky vlastnostem materiálu boxerky a legíny „dělaly svou práci“.  Prádlo jsme nosily 3 týdny, měřily jsme si obvod boků. Obě jsme naměřily úbytek 1,5 cm za 3 týdny (nošení přes den den, kromě chvil, kdy se legíny nebo boxerky nacházely v pračce a na sušáku). I když jsme oba kousky prádla často praly, elasticita a kvalita materiálu se neměnila.

Bellinda

Oblíbená značka Bellinda právě uvedla na trh řadu spodního prádlo a punčoch, které vám s vylepšení postavy pomohou.

 

Bellinda představuje revoluci v hubnutí – Active Slimmer – řadu spodního prádlo a punčoch vyrobených ze speciálního mikrovlákna s Acti-Mineral Complex® povzbuzující mikrocirkulaci. Acti-Mineral Complex® v kontaktu s pokožkou absorbuje teplo z těla a posílá jej zpět infračervenými vlnami. Tato průběžná masáž stimuluje metabolismus a podporuje krevní oběh. Testování výrobcem: Testy bylo naměřeno maximální zeštíhlení – zhubnutí přes boky o 2,2 cm (průměr 0,5 cm) a přes stehna pak až 3,5 cm (při součtu obou nohou, v průměru pak o 0,9 cm). Test byl proveden na 24 ženách, které nosily jeden z produktů alespoň 8 hodin denně po dobu 28 dnů. Díky běžným každodenním aktivitám jako je chůze do práce, nákupy nebo procházka se psem můžete zhubnout. Stačí jen vyzkoušet.

Více najdete na www.bellinda.cz

Podívejte se na naši fotogalerii, řada spodního prádla Active Slimmer vás určitě zaujme

Reklama