bell.jpg

Foto: Profimedia

Bella Hadid v novém vydání časopisu Vogue hovořila o svém životě a zdraví. Mluvila také o problémech v dospívání a řeč přišla i na plastiku nosu. Uvedla, že lituje operace nosu, kterou si nechala udělat ve 14 letech. „Přál bych si zachovat nos svých předků. Myslím, že bych do toho dorostla,“ citoval ji časopis. Modelka se vyjádřila i k jiným operacím, ze kterých ji lidé podezírají. Jsou to například zúžená čelist, zvětšené rty nebo operace očních víček. Žádné takové úpravy zevnějšku prý ale nepodstoupila.

„Lidé si myslí, že jsem si svůj obličej úplně pos**la kvůli jedné fotce, na které jsem jako puberťák a vypadám natekle. Nikdy jsem ale nepoužila ani výplň. Uzavřeme to jednou provždy. Nemám s tím problém, ale není to nic pro mě,“ říká.

Pětadvacetiletá modelka také promluvila o tom, jak v ní lidé vyvolávali pocit, že si svůj život a slávu nezaslouží. „Lidé mají vždycky co říct. Myslím si, že jsem byla ve svém oboru a lidmi kolem sebe vždy nepochopená.“

V rozhovoru také promluvila o depresi, úzkosti a lymské borelióze. „Tři roky jsem se každé ráno probouzela s hysterií, v slzách, sama… Nikomu jsem to nechtěla ukazovat. Šla jsem do práce, brečela jsem u oběda ve svém malém zeleném pokoji, dokončila jsem práci, šla jsem na noc do jakéhokoli malého hotelu, ve kterém jsem byla, znovu jsem plakala, ráno se probudila a dělala to samé dokola,“ vypráví.

Často přemýšlela, jak může se svými nejistotami, úzkostí, depresí, problémy s tělesným obrazem a problémy s jídlem fungovat. „Během let jsem se stala dobrou herečkou. Nasadila jsem úsměv nebo sebevědomý výraz. Vždycky jsem měla pocit, že musím něco dokázat... Za sedm let jsem nikdy nezmeškala práci, nezrušila práci, nepřišla do práce pozdě,“ vysvětluje.

Bella, která je mladší sestrou supermodelky Gigi Hadid, také vzpomínala na to, jak ji v 8. třídě trápila směsice fyzických a psychiatrických symptomů, včetně mozkové mlhy, úzkosti, vyčerpání, špatného soustředění, bolestí hlavy, bolestí kostí a pláče. Některé z těchto stavů měla kvůli lymské borelióze. Když jí bylo 20 let, byla jí také diagnostikována hypotyreóza (hypofunkce štítné žlázy), kvůli které začala s hormonální substituční terapií. Prý také pociťuje únavu nadledvin.

Zdroje: Vogue, Daily Mail

Reklama