Jedna z barev belgické vlajky je červená. Do té sa zahalila královna Mathilda. Padesátiletá matka čtyř dětí vypadala šik ve svítivě červených šatech s dlouhým rukávem od Natana Coutura, které doplnila kloboukem se širokou krempou od Maison Fabienne Delvigne, koženými rukavicemi, semišovými lodičkami a kabelkou ve stejném odstínu červené. Šaty královna vybrala skvěle, midi délka je aktuálně hodně trendy a řasení v oblasti bříška dokáže zakrýt mnohé nedokonalosti.

Královnu doprovázela také její nejstarší dcera a korunní princezna Elizabeth (21 let), která našla inspiraci taktéž v belgické vlajce, celá se totiž zahalila do sluníčkově žluté, která jí, spolu se střihem šatů, padla jako ulitá. Žluté šaty od Natana Coutura doplnila velkým slaměným kloboukem, kterým by udělala parádu třeba i na pláži. Páskovými botami na podpatku v nude barvě a krémovou kabelkou outfit doladila k dokonalosti.

Nechyběla ani belgická princezna Eleonore, která působila ve třpytivých zlatých šatech Maje Paris velmi elegantně. I mladá Eleonore se inspirovala vlajkou Belgie, žlutá barva je totiž často zobrazována právě jako zlatá. S nude lodičkami a částečně staženými vlasy vypadala velmi jemně a půvabně.

profimedia-0790919425.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: dailymail, brusselstimes, Profimedia, express

Reklama