S originálním nápadem přišla jedna belgická senátorka. Dokud prý konečně nedojde ke zformování nového kabinetu, nebude ani sex.

Marleen Temmermanová, senátorka a zároveň gynekoložka svůj nápad hájí tím, že podobná akce už byla jednou vyzkoušena v Keni před dvěma lety. Ženy tam rovněž odpíraly mužům sex, dokud nevznikla nová vláda. To se podle slov Temmermanové podařilo o pouhý měsíc později.
Iniciátokra tohoto radikálního postupu poukazuje na to, že Belgie nemá vládu od loňských voleb v červnu, což z ní udělalo rekordmanku v povolebním sestavování kabinetu.

Ještě, že to kluci politici zvládli tak rychle, jinak by holky potrestaly i sebe:-)

Více se dočtete na: http://zahranicni.ihned.cz/c1-49916250-vzpoura-belgickych-zen-dokud-nebude-vlada-nepocitejte-se-sexem

Zdroj: iHNed.cz


Stále můžete psát na dnešní téma: Život bez civilizace. Soutěžte o hezký kosmetický balíček.

V dnešním tématu si budeme povídat o životě bez civilizace. Myslíte, že byste se dokázaly obejít bez všeho, co vám každý den usnadňuje život?

  • Jak moc jste závislá na dnešních technických vymoženostech?
  • Bez kterých a na jak dlouho byste se (ne) dokázala obejít?
  • Líbilo by se vám žít bez civilizace nebo v úplně jiném století?

Podělte se o své závislosti a napište mi své příběhy nebo názory k dnešnímu tématu na redakční e-mail redakce@zena-in.cz .
Autorka nejlepšího příspěvku na dnešní téma získá luxusní rtěnku značky L´Oréal, vlasový styling Lybar a bělící pastu na zuby speciálně vyvinutou pro kuřáky a milovníky kávy (viz. obrázek níže).

cena

 

 

Reklama