kon

Pravděpodobně jste již o bělení konečníku (anal bleaching) někdy slyšeli. Po internetu koluje spousta zvěstí, svým videem ho propaguje například pornohvězda Tabitha Stevensová, mohli jste ho ale vidět i ve snímku Bruno, kde si konečník nechává bělit hlavní hrdina - gay.

Kterak si nechává bělit konečník Tabitha Stevensová...

 

Kde se bělení konečníku vzalo?

Bělení konečníku je móda, která se poprvé objevila v Americe. Boom této kratochvíle nastartovaly hollywoodské celebrity, které podlehly depilační módě. Dlužno podotknout, že jde většinou o celebrity, které mají co dočinění s erotickým průmyslem. A nejde jen o bělení konečníku, ale i o bělení vaginy a šourku.

Pigmentace intimních partií je přirozená záležitost, související se stárnutím pokožky, ale protože v jistých profesích není příliš žádoucí, našly americké salony odpověď pro ženy a muže, chtivé vybělení těchto míst. Postupem času přišli na chuť bělení choulostivých míst i Američané mimo showbyznys a erotický průmysl.

 

 

Jak bělení probíhá?

Rozhodně si nemůžete vybělit konečník doma, ale potřebujete na to pomoc odborníka. Bělení tedy neprobíhá jako na tomto videu...

Omytí a osušení je ještě v pořádku, pak ale následuje epilace voskem a samotné bělení speciálním krémem na barvu, kterou si zvolíte. Krém se nanáší štětečkem, podobně jako při malování na plátno (ostatně z videa s Tabithou Stevensovou je správný postup celkem dobře patrný).

Můžete si nechat vybělit konečník u nás?

V některých zemích je bělení konečníku dokonce zákonem zakázáno, protože kromě firem vyrábějících bělicí krém poctivě jsou na trhu i nepoctivci, kteří si příliš nelámou hlavu s tím, zda jejich prostředek je možné použít na pokožku, zda nepůsobí dráždivě či alergenně a zda není karcinogenní.

Proto si například konečník nemůžete nechat vybělit ve Francii ani ve Britanii. V Česku zákon o bělení konečníku nemáme, a je tedy možné tuto proceduru provozovat, ovšem to, zda ji kosmetické salony a salony estetické chirurgie dělají, je věc druhá.

Plastický chirurg Roman Kufa k tomu říká: „U nás v Perfect Clinic to neděláme, musíte se poohlédnout jinde.“

Další informace o bělení konečníku...

Nechte si ho vybělit!

Co si o bělení konečníku myslíte vy? Vyzkoušela jste to? A nechala byste si vybělit konečník, kdyby o to váš partner stál? Líbilo by se vám, kdyby váš partner měl vybělený konečník?