Třiadvacetiletá Adéla Zuzánková je půvabná dívka s fotogenickým obličejem, která navenek vypadá velmi sebevědomě. Okolí by asi vůbec nehádalo, že se potýká s nějakými problémy. Neví o nich prakticky ani její kamarádi a přátelé. Trápení má ale velké – trpí mindrákem ze svého těla! Už osm let se nesvlékla do plavek a do zrcadla by se na celou svou nahou postavu nikdy nepodívala.

Libor Šula, moderátor pořadu Nahá jsi krásná, věděl, že v Adélčině případě bude muset být obzvlášť citlivý a trpělivý. Podle informací z televize Prima se mu to vyplatilo. Adéla hned při první těžké zkoušce odložila svršky a postavila se k zrcadlům čelem, i když se to neobešlo bez pláče a dokonce i útěku před kamerou. Kdy a proč ještě tekly slzy, to uvidíte v další epizodě pořadu Nahá jsi krásná!


Fotografie: Archiv TV Prima

O pořadu Nahá jsi krásná na Ženě-in:
rozhovor: Nahá a krásná: Hanka Řimnáčová 

Hanka dnes bude Nahá a krásná!
rozhovor: Nahá a krásná: Katka Matušíková
Zítra: Rozhovor s „nahou a krásnou" 
Nahá jsi krásná – šla byste do toho? 

Adélka Zuzánková nám také přislíbila, že se ve středu 18. března zapojí do diskuze pod rozhovorem, který pro vás chystáme. Přečtěte si, jak se Adéla cítila těsně po úterním odvysílání pořadu v televizi. Přijďte s ní diskutovat!

Reklama