píše naše čtenářka s nickem Lefff. Ale jak je poznat z jejího příspěvku, dává přednost kvalitním značkám, které sice nejmenuje, ale možná poznáte, o které jde.

Dobré ráno, milé Ženy-in, na jarní botky ve výlohách zatím mohu jen mlsně koukat. Přesněji řečeno - mohla bych. Kdybych je ještě vnímala. Po sedmi letech na MD/RD se třemi dětmi jsem už na lodičky a vysloveně ženské botky dočista zapomněla.

Od jara do podzimu u mě vítězí boty „neženské“, zato praktické. Takové, v nichž můžu hodiny a hodiny běhat po asfaltových i lesních cestách, nebo kožené sportovně-elegantní vycházkové na velmi nízkém podpatku pro chození „mezi lidi“.

Z posledně jmenovaných u mě vítězí už několik let vycházková obuv z jednoho řetězce s „D“ ve znaku, ze sportovních pak pěkně odpružené, pohodlné a prodyšné botky od firmy, která má ve znaku čtverec postavený na špičku a složený ze zrnek, stehů či čehosi připomínajícího výřez tkaniny. Dále páskové kožené sandálky, které padnou jako ulité a za něž děkuji jednomu panu „Josefovi“, obojživelné páskové botky vhodné jak do vody, tak prý i pro lezce (horolezce), jejichž značka v jazyce českém znamená „dychtivý, nadšený, blázen do něčeho“

Podobné botky jsme koupili i starším dětem a celé léto jsem pak nemusela díky jedné vychytávce mít strach, že si ukopnou palec. No a poslední velmi oblíbené jarně letní botky jsou za poslední léta už klasikou. Nosím nejstarší model této značky, model, v němž byl fotografován i bývalý prezident USA George Bush. Jde o boty lehké, omyvatelné, prodyšné, kvůli designu spoustou lidí proklínané, a přesto velmi oblíbené, boty, které se dají zdobit speciálními ozdůbkami (nezdobím) a které mají ve svém logu jednoho obávaného obojživelného predátora. Plus holinky-gumáky do lesa, lhostejno, jaké značky. Víc momentálně nepotřebuji. Za dva roky se začnu rozhlížet po něčem elegantnějším.

A budu pak ráda za rady a tipy i od vás.

Krásný víkend přeje

Lefff

Milá Lefff, díky za pěkný příspěvek, který mě bavil úžasným kamuflováním značek. Jestlipak jste, milé ženy-in, poznaly, o které šlo?

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a jarní boty, milé ženy-in? Už se těšíte na jarní obutí? Vyhlížíte v obchodech, co byste si koupila? Jaké boty máte v plánu? Už jste si nějaké koupila? Vyrazila jste v nich? Které boty chybí ve vašem „botníku“ a ráda byste si je pořídila?

Nosíte spíš boty na podpatku, nebo nízké? Jste spíš pro obuv sportovní, nebo elegantní? Napište nám, pošlete nám třeba fotku bot, které jste si poslední dobou pořídila

Na vaše příspěvky textové i obrazové se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama