Detaily přehybů, gumy a chytré švy jsou navrženy tak, aby lichotily postavě a zároveň umožnily pohodlný a ničím nerušený trénink. Jemné fleecové oversized kousky navíc umožňují bohatě vrstvit a kreativně se vyřádit.
5b2bb6d07c664obrazek.png
 
Nike Indy Shine Bra je navržena tak, aby zajistila pohodlné cvičení. Je vyrobena z jemně tkané látky s nevtíravým leskem a dvojitým páskem, a je tak ideální pro vrstvení.
5b2bb6e6a0c88obrazek.png

5b2bb70fe0976obrazek.pngOversized šaty Nike Sportswear Dress s metalickým nápisem se hodí jak na cestu z tvrdého tréninku, tak na cestu z postele rovnou na brunch.

5b2bb725158c0obrazek.pngAsymetrický střih a rozložení barev topu Nike Pro HyperCool s dlouhými rukávy není pouze módním statementem – látka odvádí pot a umožňuje cílené větrání přesně tam, kde to potřebujete.

5b2bb7402562aobrazek.pngExistují dva způsoby, jak nosit top Nike Dry Sleeveless Training Wrap bez rukávů. Uvažte si postranní pruhy kolem pasu pro zužující efekt nebo si je přehoďte kolem krku, aby vám při nočním běhu bylo příjemné teplo.

 
Běžecké legíny Nike Epic Lux Athena jsou ušité z té nejlehčí látky, která kdy byla v Nike navržena.5b2bb6fce55daobrazek.png

A i pánové se dočkali nové tréninkové kolekce. Může ve vás snadno vyvolat dojem, že jde převážně o dobře padnoucí designové kousky, ale tyto čtyři klíčové hi-tech vychytávky vás vyvedou z omylu:
5b2bb77917776obrazek.png

1. Nastavitelné pásy v multifunkčních kraťasech Nike Flex Training mají vzadu speciální smyčku pro případy, když je vaše triko příliš propocené na to, abyste ho měli na sobě… Zkrátka pro všechny případy.
 
2. Funkční látka všitá do tréninkových kraťas Nike Dry Over-The-Knee umožňuje přirozený pohyb po celé délce nohavice, takže můžete nerušeně makat na svých tréninkových drilech.
 
3. Mikina Nike Dry Men’s Training Hoodie je poskládaná ze čtyř kusů látky a díky jejímu hi-tech střihu už se vám nestane, že byste při venkovních trénincích schytali dávku deště do obličeje. Sbohem, výmluvy!
 
4. Zaoblený lem trika Nike Men’s Training Top v nové délce poskytuje spoustu prostoru pro důsledné dřepy… i ty zadní.
 
Návrháři se soustředili především na takové oblečení, které umožňuje atletům využít maximum prostoru pro sport. Stavebními kameny této kolekce jsou střihy podporující plynulý a přirozený pohyb a vnější švy kolem klíčových oblastí. Společně se stahujícími látkami, navrženými tak, aby podporovaly správný pohyb svalů a držely na těle ideální teplotu, a všitými částmi z vysoce odolných materiálů tvoří tato nová kolekce ideální sportovní vybavení, které vydrží i ty nejostřejší tréninky.
 
Kolekce Nike Training Kit pro muže bude k dispozici od začátku června, dámská Nike Metallic Sheen od konce června na nike.com a v obchodech.

Reklama