Nike v pondělí 7. října v rámci 15. ročníku Designbloku představila nové technologie pro zimu 2013/2014. Nové produkty jsou navržené tak, aby podporovaly přirozené schopnosti sportovců. Byly vytvořeny podle Ethosu Nike, jež nese název “Nature Amplified”, což je koncept a přístup, jehož cílem je navrhnout produkty pro sportovce v pohybu a vychází přitom z vědeckých poznatků a zpětné vazby od špičkových sportovců.

Nike

Mezi nejvýznamnější inovace pro letošní zimu patří technologie pro milovníky běhu – Nike Aeroloft a reflexní běžecká kolekce Nike Flash Pack Collection. Běžci budou mít k dispozici prodyšné, lehké, ale zároveň teplé věci, jež jsou také vodovzdorné a reflexní.  Díky novým technologiím budou vidět i při nižší intenzitě světla a budou chránění před zimou.

Nike

Koncept „Nature Amplified“ vychází z přirozeného pohybu. Není dokonalejší technologie než lidské tělo. Proto Nike přichází s produkty, které podporují přirozený pohyb lidského těla a intuitivně s ním fungují. Produkty vznikají na základě poznatků od sportovců různých úrovní a výzkumů Sportovní laboratoře Nike. Nové technologie a inovace jsou založené na datech, ale vedené lidským potenciálem.

Nike

Letošní zima je pro špičkové sportovce ve znamení příprav na největší sportovní událost a vrchol jejich kariéry.

Přijďte si 10. 10. zaběhat ve tmě!

Přijďte ve čtvrtek 10. 10. na nákladové nádraží žižkov před vchod na DesignBlok a proběhněte se s námi. I ve tmě můžete být vidět. Pro prvních 200 máme připraveny vstupenky na DesignBlok a pro prvních 50 speciální triko, takže dorazit můžete už na 17. hodinu. Vybíháme po 19. hodině

Reklama