Ženy chtějí vypadat dobře, i když sportují, proto se jim výrobci funkčního oblečení přizpůsobují. Ale běhat v zimě v sukni? Donedávna bych myslela, že je to vtip. 

Mám pozitivní vztah k běhání, už několik let. Běhám skoro za každého počasí (jen nemám ráda když je skoro nula hodně prší). Takže běhání v zimě mi nedělá problém.

Jsem členem několika diskusí a skupin na téma běhání. A nedávno jsem zachytila různé fotky žen – běžkyň v sukních! Ne v nějakých plandavkách pro parádu, ale v přiléhavých vyteplených šusťákových sukních. Tak jsem to začala zkoumat, jak jsou s nimi běžkyně spokojené a jaké značky sukně nabízejí.

No, nadchly mne. Navíc běžkyně, co je mají, si je chválily – oblékají se na legíny, jsou strečové, s rozparky na boku (ve kterých je ještě látka), rozparky jsou na zip, takže se přizpůsobí postavě a pohybu a nesunou se nahoru. A pěkně zateplí zadek a břicho.

Zkušenost z obchodu – speciálka na běh

Chtěla jsem si ji zkusit. Vešla jsem do běžeckého obchodu v Praze na Smíchově, v obchodě tři clapíci a když jsem řekla, že chci běhací sukni, dívali se na mne, jako na ženu, co chce podélně zaparkovat a neumí to. Nejprve mi řekli, že jsem si spletla ochod, že to mají asi někde, kde mají nabídku na tenis. A že letní skuně se šortkami na běhání budou až na jaro… no, když jsem jim povyprávěla, jaké jsou aktuální novinky a jak po nich ženy běžkyně touží, celkem jim sklaplo s tím, že se na to tedy musí taky podívat. Nicméně – sukni jsem si tedy nezkusila.

Objevila jsem na internetu tuto nabídku – hodně běžkyň má sukni od značky Kilpi

Foto: Kilpi

MATIRA KILPI: Dámská zateplená sukně je ideální pro všechny druhy zimních aktivit a také pro běžecké lyžování. Dodává ženě dostatečné pohodlí a vypadá velmi efektně a moderně. K dostání v několika barvách. http://www.shopkilpi.cz/3630-matira-fialova-kilpi

 

Columbia FLASH FORWARD DOWN SKIRT

sukněFoto: Columbia

Sukně CRAFT Insulation

 

černá sukně

Foto: Craft

jak se vám líbí???

Reklama