Běhali jste v létě, zlepšili si postavu, shodili nějaká kila a vylepšili formu?  Nyní je důležité to ustát a vydržet s běháním i když se večery prodlouží a teploty klesnou. Po pár podzimních a zimních výbězích brzy zjistíte, že běhat se dá dobře v každém ročním období a ani teploty lehce pod nulou vás nemusí od běhu odradit. Důležité je hlavně správné sportovní vybavení, především oděv. Přiměřeně teplé a zároveň prodyšné, odolné vůči větru a dešti. Boty musí dobře držet na různých druzích povrchu.

Salomon představuje pár tipů, co na sebe při podzimním a zimním běhání.

www.salomon.czwww.salomon.czBěžecká bunda FAST WING HOODIE
Představuje super lehkou ochranu proti větru se systémem Motion Fit, kterou lze složit do náprsní kapsy. Bunda Je určena pro závodníky nebo běžce na horských trasách, pro které jsou přidaná ochrana a nízká hmotnost nutností. Váží neuvěřitelných 83 gramů!
Cena: 2 750 Kč

www.salomon.czwww.salomon.czBežecké legíny ELEVATE TIGHT
Tyto velmi lehké běžecké legíny jsou pohodlné a stylové, mají široký lem v pase, laserem vyřezané děrování vzadu na koleni a jsou vyrobeny z látky, která mění barvu při natažení. Váha jen 180 gramů!
Cena: 2 450 Kč

Teplé běžecké tričko TRAIL RUNNER WARM
www.salomon.czwww.salomon.czTrail Runner Warm je něco mezi tričkem s dlouhým rukávem a střední vrstvou. Pohodlné a hřejivé pro zvládnutí ranních mrazíků, zároveň ale prodyšné pro pohodlí při rozehřívacím tréninku.
Cena: 1 990 Kč

 

www.salomon.czBěžecké reflexní tričko AGILE
Lehká vaflová látka je výborně prodyšná a příjemná na kůži, má síťovinu v podpaží, boční kapsu a reflexní prvky pro běhání ve dne i v noci, po celý rok.
Cena: 1 090 Kč

 

Boty X-SCREAM 3D GTX
www.salomon.czBoty X-Scream 3D jsou vhodné pro běh různými městskými prostředími, přesně vám sednou, nabízejí přilnavost na všech površích a odpružený a hladký odraz. Doplněné o membránu Goretex zaručeně nepromoknou.
Cena: 3 890 Kč

www.salomon.czBoty výlučně pro ženy XR MISSION
Pro ženy, které dosud běhaly mimo silnici v silničních botách, může být tato obuv tou správnou další botou. Lehká, odpružená a s vynikající přilnavostí. Kompletně navržená pro ženy. Cena: 2 990 Kč.


www.salomon.czBěžecké boty SPEEDCROSS
Legendární běžecká obuv od značky Salomon přinesla rychlost i na rozmoklé polní cesty. Boty Speadcross obsahují ochranou svrchní vrstvu ClimaShield™, účinný vzorek podrážky a dokonalé se přizpůsobí vaší noze. Dodají vám odvahu vydat se běhat v přírodě v jakémkoliv počasí.
Cena: 3 790 Kč.

Abychom nezůstali jen u oblečení, máme pro vás radu přímo od těch nejpovolanějších. Kamila Gregorová, běžkyně ze Salomon týmu, radí: „Když se vám nechce z teplého domova do sychravého večera, zkuste si nejprve otevřít okno dokořán a nechte na sebe zavát chladný vzduch zvenčí, nadýchat se vzduchu. Je to celé o psychice. Když se ale nakonec přemůžete a vyběhnete, o to větší budete mít z běhání a ze sebe radost.“

„Pro oblékání platí pravidlo 10 stupňů, tj. oblečte se na běh tak, jako kdybyste seděla v místnosti teplejší o 10 stupňů, než je venkovní teplota.V zimě je pak důležité se trošku zahřát už doma. Nebudete tak mrznout první kilometr běhu než se tělo rozpumpuje“ dodává Kamila Gregorová.

Všechny produkty Salomon k dostání na: e-shop www.salomon.cz.

Čtěte také:

Reklama