Máte pocit, že doby, kdy jste mohla běhat celý den jako laňka, stihnout skočit pro děti do školy, cestou se stavit na nákup a vyřídit pár věcí na úřadě, jsou nenávratně pryč? Zdá se vám, že na konci dne necítíte nohy a vaše lýtka váží nejméně tunu?

 

Potom jste zřejmě mezi horkými kandidátkami na vznik potíží se žilní nedostatečností.

Pokud máte v rodině navíc pár příbuzných s tímto problémem, je opatrnost skutečně na místě!

 

Každý problém však má svá řešení!

Sama příroda nám nabízí čtyři léčivé rostliny, které pomáhají posilovat cévní stěny, snižovat tvorbu otoků a zmírňovat únavu nohou. Extrakt ze semen koňského kaštanu obsahuje účinnou látku aescin, která podporuje správný oběh krve v žilách. Listnatec bodlinatý pak pozitivně ovlivňuje elasticitu žilních stěn, napomáhá omezovat tvorbu otoků a přispívá k pocitu svěžesti a lehkosti nohou. Další oblíbenou rostlinou, která působí jako antioxidant, je borůvka.

Gotu kola pak pomáhá udržovat správný žilní oběh. Posuďte účinky přírody sami, kombinace všech čtyř zmiňovaných rostlin je součástí doplňku stravy Varixinal, který je navíc obohacen o vitamin C a antioxidant hesperidin, které blahodárně působí na stav cév.

Pro úlevu pocitu cév těžkých nohou stačí užívat 1 tabletu Varixinalu denně. Posílit efekt můžete kombinací užívání Varixinal tablet s aplikací chladivého Varixinal gelu.

 

Doplněk stravy Varixinal zakoupíte v každé lékárně. Se svými dotazy se můžete obracet také na bezplatnou infolinku: 800 141 141

www.walmark.cz a www.varixinal.cz

Reklama