Pravý londýnský gin nemohl chybět na další taneční události letošního roku. V pražské O2 Aréně konala jedinečná party, hlavní hvězdou večera byl Paul van Dyk a Beefeater London Dry Gin zde měl svůj V.I.P. bar, který si oblíbily především české celebrity.

 

Informace o Beefeater London Dry Gin:

Beefeater Gin je obzvlášť osvěžující, čistý a ostrý gin s nepatrným nádechem citrusů a ovoce, vyvážený exotickou příchutí koriandru a zemitostí děhelu lesního (stonek děhelu se používá také při přípravě koláčů a sladkostí). Originální receptura spolu s minimálně 40 % obsahu alkoholu vytváří gin vícerozměrného charakteru. Kombinací koření a jalovce vzniká komplexní gin, který je vyvážený a symetrický.

Zajímavosti o Beefeater:

Beefeater představuje značku premium (prvotřídního, luxusního) ginu s největším exportem na světě. Je konzumován v domácnostech, barech a klubech ve více než 170 zemích.

Beefeater Gin je čistě přírodní nápoj, vyrobený z obilného alkoholu, destilovaného výhradně s rostlinnými ingrediencemi.

Beefeater je jediný premium Dry Gin na světě, který se destiluje v Londýně.

Beefeater Gin byl pojmenován podle jednoho ze symbolů Spojeného království – strážců londýnského Toweru. Jejich přezdívka pochází od toskánského velkovévody, který po návštěvě Anglie v roce 1669 vyprávěl, že „strážci Tower of London denně od dvora dostávají tak velké příděly hovězího masa, že by se jim mohlo říkat Beefeaters‘“.

Koktejly míchané na bázi Beefeater:


Gimlet
5 cl Beefeater
Limetový sirup
Led

High Society
4 cl Beefeater
2 cl Peach likér
2 cl Bitter sirupu
10 cl Grapefruit juice
Led

Gin&Tonic
4 cl Beefeater
Tonic

Led

 

Více informací na www.beefeater.cz

Reklama