Beefeater London Dry Gin na Sensation White party!

 

02 Aréna Praha 31. 5. 2008

 

Pravý londýnský gin nemohl chybět na nejočekávanější taneční události letošního roku. V sobotu 31. 1. 2008 se v pražské O2 Aréně konala jedinečná Sensation White party za účasti šestnácti tisíc návštěvníků.

 

Beefeater V.I.P. zóně se rozjela velkolepá party. Barmani namíchali drinky z neuvěřitelných 150 litrů ginu! Zažít atmosféru megashow zahalenou v bílé barvě dorazila i Eva Aichmajerová, která si nemohla vynachválit drink High Society. Zúčastnila se také Kateřina Kristelová nebo Filip Trojovský z Big Brother. Aby taneční maratón vydrželi, dodržovali pitný režim pomocí senzačních Beefeater koktejlů. Zatančit si na světové DJské hvězdy přišla dokonce i Miss World Taťána Kuchařová.

 

Informace o Beefeater London Dry Gin:

Beefeater Gin je obzvlášť osvěžující, čistý a ostrý gin s nepatrným nádechem citrusů a ovoce, vyvážený exotickou příchutí koriandru a zemitostí děhelu lesního (stonek děhelu se používá také při přípravě koláčů a sladkostí). Originální receptura spolu s minimálně 40 % obsahu alkoholu vytváří gin vícerozměrného charakteru. Kombinací koření, kořene a jalovce vzniká komplexní gin, který je vyvážený a symetrický.

Zajímavosti o Beefeater:

Beefeater představuje značku premium (prvotřídního, luxusního) ginu s největším exportem na světě. Je konzumován v domácnostech, barech a klubech ve více než 170 zemích.

Beefeater Gin je čistě přírodní nápoj, vyrobený z obilného alkoholu, destilovaného výhradně s rostlinnými ingrediencemi.

Beefeater je jediný premium Dry Gin na světě, který se destiluje v Londýně.

Beefeater Gin byl pojmenován podle jednoho ze symbolů Spojeného království – strážců londýnského Toweru. Jejich přezdívka pochází od toskánského velkovévody, který po návštěvě Anglie v roce 1669 vyprávěl, že „strážci Tower of London denně od dvora dostávají tak velké příděly hovězího masa, že by se jim mohlo říkat Beefeaters‘“.

Beefeater Gin nikdy nemá obsah alkoholu nižší než 40 %, protože alkohol je důležitý pro udržení chuti a aroma, které nápoji zaručují trvale vysokou kvalitu a jedinečnou příchuť.

Koktejly míchané na bázi Beefeater: 

Gimlet
5 cl Beefeater
Limetový sirup
Led

High Society
4 cl Beefeater
2 cl Peach likér
2 cl Bitter sirupu
10 cl Grapefruit juice
Led

Gin&Tonic
4 cl Beefeater
Tonic

Led


 

Více informací na www.beefeater.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte! Soutěž probíhá ZDE

 

 

Reklama