Pojďte s námi oslavit jedinečný rok Londýna

Londýn žije jedinečným a nezapomenutelným rokem plným společenských sportovních a kulturních událostí. Beefeater Gin oslavuje své domovské město novou limitovanou edicí Beefeater Inside London. Výrazně zbarvená láhev nese prvky kultovní rudé poštovní schránky a průhlednou siluetu Beefeatera, strážce londýnské Tower of London. Nevšední design je poctou Londýnu, největší metropoli Evropské unie, který je známý svým kosmopolitním duchem, originální energickou atmosférou, módními show, moderní architekturou i historickými památkami.

Beefeater

Limitovaná edice Inside London byla speciálně vytvořena pro letošní léto, kdy se pozornost celého světa, díky dvěma největším událostem roku 2012, otáčí k britskému hlavnímu městu. Je oslavou londýnské různorodosti, osobitosti a stylu, jako výsledek propojení různých kultur a bohaté historie. Grafické prvky, jež neotřelým a originálním způsobem ztělesňují kulturu Londýna a jeho barevný svět, máte možnost odhalit uvnitř lahve díky transparentní siluetě Beefeatera. Tento vnitřní svět je pak zahalen do výrazně rudé barvy, která podtrhuje výjimečnost britského hlavního města.

Beefeater je jediný gin typu London Dry Gin, který je destilovaný v samotném srdci Londýna. Historie výroby tohoto ginu sahá do roku 1820, kdy James Burrough založil svou malou palírnu v Chelsea. Ta se v roce 1958 přestěhovala do Kenningtonu, kde sídlí dosud a produkuje lahodný gin podle tradičního Burroughova receptu. Od roku 1863 se tento prémiový gin vyrábí pod značkou Beefeater, tak jak jej známe dnes. Ačkoliv je formule tajná, postupně se podařilo identifikovat některé její součásti. Je zřejmé, že jalovec, koriandr, kůra hořkých pomerančů, kořen angeliky spolu s hořkými mandlemi se redestiluji po dvacetihodinovém máčení ve směsi složené z 90 % pšeničného a 10 % sladového lihu.

Láhev limitované edice Beefeater Inside London je ideálním dárkem pro všechny milovníky Londýna, kteří s lahodným ginem Beefeater sdílejí vášeň tohoto velkoměsta. Ať už letos v létě navštívíte Londýn nebo zůstanete doma, připomeňte si jeho výjimečnou atmosféru vyobrazenou uvnitř láhve a připravte si k této virtuální podívané dnes již stálici mezi koktejly - Beefeater Gin&Tonic.

Nestárnoucí klasika Beefeater Gin&Tonic

Mezi jeden z nejoblíbenějších letních drinků bezesporu patří Beefeater Gin&Tonic. Tato klasika je oblíbeným drinkem gastronomických odborníků, kteří před nedávnem doplnili recepturu o plátek salátové okurky. Chcete-li si připravit Beefeater Gin&Tonic s okurkou, máme pro vás návod ze stránek www.mixnito.cz.

Do vysoké a předem nachlazené sklenice naplněné ledem nalijeme deci a půl tonicu, přidáme panáka Beefeateru a promícháme lžičkou či brčkem. Nakonec přidáme silný plátek čerstvé salátové okurky. Tu rozhodně nevynechejte! Drobnosti rozhodují a budete překvapeni, jakou dá okurka drinku novou chuť a svěžest.

TIP: Ač to zní neuvěřitelně, Beefeater Gin&Tonic chutná také naprosto dokonale, pokud místo salátové okurky použijete řapíkatý celer. Před tím, než jej do drinku vložíte, tak zlehka rozmáčkněte spodní část stonku střenkou nože či drtítkem. Kdo neochutnal, neuvěří.

Beefeater Gin&Tonic s okurkou
Ingredience:
4 cl Beefeater London Dry Gin
12 cl Tonic
salátová okurka na ozdobu
kostky ledu

www.beefeater.cz

Reklama