Od té doby se Beckiland vybarvil jako májová koťata. Každý den je v Beckilandu připraven pro děti jiný program. Je to opravdu nášup. Možná, že to děti ani nebudou stíhat. Ještě že jich je plná Praha.

Nové akce jsou velmi rozmanité. Od dětského disca s karaoke, přes vystoupení kouzelníků a klaunů, divadelní představení jako např. Jů a Hele, představení Miloše Nesvadby atd., show a výuku skoků na trampolíně, afrotanečky, školu lezení na umělé horolezecké stěně, kurzy sebeobrany, fakírské show a další a další. Každý si může vybrat podle svého gusta.

Velká akce je přichystána ke Dni matek. Kromě toho, že ten den budou mít maminky, které doprovází děti do Beckilandu, vstup zdarma, navíc dostanou jako dárek možnost vyzkoušet kosmetické služby firmy Oriflame, která je a zároveň děti zdarma nalíčí a maminkám navíc nabídne diagnostiku pleti. Ve spolupráci s Českým červeným křížem bude pro maminky připravena přednáška s praktickými ukázkami 1. pomoci v běžných situacích jako je popálení, zástava krvácení apod.  

K tomu ovšem stále probíhají oslavy narozenin a svátků s tím, že pokud děti mají zájem, mohou se kromě své oslavy zapojit do programu, který ten den zrovna běží.

Informace o akcích děti najdou samozřejmě na webových stránkách www.beckiland.cz nebo jsou roznášeny formou letáků přímo až k dětem domů.

Máj v Beckilandu bude tedy opravdu pestrý a rozhodování rodičů s dětmi o návštěvě nebude zrovna lehké.