V prosinci to bude rok, co se zrodil Beckiland – největší rodinné zábavní centrum v České republice v Praze na Zličíně. Navštěvují ho děti s rodiči z celé republiky, i když to některé děti mají hodně daleko. Těmto dětem je návštěva Beckilandu velmi vzácná. Každému dítěti, když poprvé navštíví prostory Beckilandu, úžasem září oči a neví, kam dříve skočit. Vy, kteří jste ještě u nás nebyli, tak jste o hodně přišli. Tak neváhejte a navštivte nás!!!

 

Za roční fungování se toho v Beckilandu stihlo opravdu dost. Nejprve to byla úspěšná měsíční výstava plazů z celého světa. Potom odstartovala série každodenních odpoledních programů, které byly vskutku pestré. Byla to vystoupení kouzelníků a klaunů, hudební a divadelní představení, šermířské bitvy, výuka tanečků, lekce skoků na trampolíně, horolezectví, tvořivá dílna, malování na obličej a plno sportovních a soutěžních akcí, například Dětský den s Adidasem za účasti Romana Šebrleho. Asi nejzajímavější akcí pro děti je Dvoudenní tábor s noclehem v Beckilandu, je to pro ně velké dobrodružství přespat na tak podivuhodném místě, jako je Beckiland.

Na letošní vánoční čas připravujeme také několik zajímavých akcí, například první narozeniny Beckilandu, Mikulášskou nadílku, Bláznivé Vánoce a Dětský Silvestr.

„Děti, bedlivě sledujte naše webové stránky www.beckiland.cz, aby Vám žádná z akcí neutekla.“

 

I když není v Beckilandu naplánován speciální program, nikdy se tam děti nenudí. Dovádějí, řádí a sportují celý den bez omezení na mnoha zajímavých atrakcích (jako např. mega-šplhadle, trampolínách, obřím krokodýlu, želatinovém kopci, v adrenalinovém parku, fun shoot aréně nebo v dobrodružné jeskyni). Pro naše nejmenší tu máme oddělenou plochu s balónky, klouzačkou a domečkem plným lega. Mezi hraním a dováděním se můžou se svými rodiči občerstvit a osvěžit v našem bistru svačinkou, chlazeným nápojem nebo dobrou kávou…

 

Naší největší specialitou jsou narozeninové oslavy, které jsou čím dál více populárnější. Jsou totiž pro děti nezapomenutelné a rodičům odpadnou starosti s přípravou oslavy a likvidací následků. Můžou si vybrat ze tří druhů oslav: Tygr, Papoušek a Želva, které se liší obsahem a samozřejmě i cenou. Oblíbeným narozeninovým maskotem je klaun Mireček, který pogratuluje, pobaví oslavence a předá dort. Zkrátka zpestří průběh oslavy.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Váš Beckiland