Ostře sledovaní manželé Victoria (33) a David Beckhamovi (32) si podle britského deníku Daily Mail zopakovali svůj devět let starý svatební slib. Komorní rodinný svatební obřad plný emocí a slziček štěstí se konal v jejich rodinném sídle Beckingham Palace a byl svou skromností a zaměřením na rodinu v ostrém kontrastu s původní pompézní svatbou z roku 1999, která se konala za účasti tisícovky hostů na irském hradě.

Victoria později přiznala, že to byl opravdu výjimečný zážitek.

„Byla jsem úplně konsternovaná, když přede mnou David poklekl a požádal mě znovu o ruku," vyprávěla s dojetím. „Bez zaváhání jsem řekla ano a musím přiznat, že den obnovení našeho svatebního slibu se stal druhým nejkrásnějším v mém životě. Ten první byla naše svatba," uvedla zpěvačka, kterou její muž hned po obřadu unesl na romantický výlet do Paříže, kde jí jako svatební dar zaplatil všechno, na co si ukázala.

Noc si manželé užili v apartmá zasypaném růžemi v jednom z nejluxusnějších pařížských hotelů s výhledem na Eiffelovu věž.

Zdroj: Korzo

 

Zopakovala byste si svatební obřad? Může to vztah oživit, nebo je to jen „módní" výstřelek? A kam byste dnes jela na svatební cestu?

Reklama