Rodinný život Victorie (34) a Davida (33) Beckhamových je vzhůru nohama, protože David přijal dočasné angažmá v italském fotbalovém klubu AC Milan. Stěhuje se proto za svým fotbalovým týmem do Evropy, zatímco rodina zůstává v Americe. Před dlouhým odloučením se hvězdný pár obdaroval na důkaz lásky vzájemně japonskými magickými náhrdelníky, které mají oba ochraňovat.

Náhrdelníky, které jsou ručně vyráběné vyvolenými japonskými mistry meditace jako ochranné talismany ze zlata a stříbra, zaručují jejich nositeli díky vetknutým magickým schopnostem věčné zdraví a bezpečí. Victoria se pochlubila magazínu Vogue, že si tyto cenné japonské šperky dali s Davidem k jejich desátému výročí svatby.
 
„Byl to náš vzájemný dárek k výročí. Energie, kterou náhrdelníky vyzařují, je neuvěřitelně silná a ochraňující," říká módní ikona s tím, že jim šperky přinášejí lásku, ochranu a bezpečí. Ta je ještě znásobena přívěskem s vyobrazením archanděla Rafaela, který je označován za nejmocnějšího a nejvíc milujícího anděla v nebi.


Reklama