Ačkoli se módní ikona Victoria Beckhamová (34) snaží působit jako protřelá všeho znalá světačka, její dokonalá fasáda ztratila glanc, když poprvé v životě stanula tváří v tvář legendární Pretty Woman, Julii Robertsové (41).

Dámy se setkaly na červeném koberci během velkolepého večírku, který pořádal módní guru Giorgio Armani v New Yorku. Victoria vzrušeně přiznala britskému deníku Daily Mirror, že těsně před tím, než se šla se slavnou herečkou seznámit, rozklepala se trémou, vyschlo jí v ústech a zpotily se jí dlaně.

„Připadala jsem si jako malá školačka před významnou a všemi obdivovanou paní profesorkou,“ nechala se slyšet bývalá Spice Girl s tím, že aniž o tom přemýšlela, uklonila se Julii málem až k zemi.

„Julia je legenda. Je naprosto úžasná a jako herečka nemá konkurenci. Moc si jí vážím. Dokonce věděla, kdo jsem a měla radost, že jsme se poznaly,“ rozplývala se Victoria nad novou kamarádkou, s kterou si stačila vyměnit i telefonní číslo.

„Julia není žádná nafrněná hvězda, ale matka od třech dětí, stejně jako jsem já. Rozpovídaly jsme se o běžných věcech a doufám, že se znovu setkáme,“ prozradila s tím, že herečku obdivuje již od mládí.

Zdroj: Korzo

Máte raději herečku Julii Robertsovou, anebo se vám víc líbí legendární „Posh“? Myslíte si, že se manželka fotbalisty Davida Beckhama hřeje na výsluní popularity zaslouženě?

Reklama