bebe

Chtěla byste si splnit nějaký životní sen, ale nejste na to dostatečně solventní? Nebo vám jen prostě chybí peníze? Nyní máte šanci vyhrát se sušenkami BeBe Dobré ráno 150 000 korun. Stačí pouze natočit krátké video na teéma Jak ti BeBe Dobré ráno dodá energii na celé dopoledne. Takové peníze už za trochu toho snažení stojí, co říkáte?

Na internetové adrese hnutizadobrousnidani.stream.cz/videa, se můžete inspirovat ostatními soutěžícími. Jako další vzor vám samozřejmě poslouží video s Jirkou Mádlem, který se ujal role lektora BeBe Tance. Ale pozor! Video musíte odevzdat do poloviny května (17. 5. 2009), takže času už moc nezbývá…

Jaké šílenství se rozpoutalo okolo této soutěže, je zřejmé z počtu zhlédnutí jednotlivých soutěžních videí. V průběžném pořadí zatím první video má již skoro čtyřicet tisíc shlédnutí.

Nejlepší videa

Soutěž prozatím jasně vede moderní, dobře sestříhané video Ty krávo, BeBe! Ale ani ostatní videa nejsou bez šancí. Indiánské BeBe – energie z nebe, Sousedé, nebo video I na venkově BeBe chutná, mají rozhodně velkou šanci vyhrát. Stejně tak se na vítězství může vyšplhat i BeBe příběh za života.

Mohou ještě zabodovat další videa?

Rozhodně! Soutěžní videa mají různou kvalitu a najdou se tu opravdové skvosty. Určitě se nebudete nudit u videa BeBe – nejen roztančí, ale i děti zabaví!, nebo u trochu morbidního videa  BeBe s chutí do života. I další videa tedy mohou ještě zamíchat pořadí na prvních místech. Je to i proto, že o umístění rozhodují nejen odborní BeBe porotci, ale i diváci.

Natočte své video

Máte dostatek invence? Máte chuť získat 150 000 korun? Potom pro vás máme BeBe poselství: Natočte své video s BeBe Tancem! Čím dříve tak učiníte, tím více získáte diváckých hlasů a budete mít lepší šanci na získání hlavní výhry 150 000 korun!

I čtenářky Ženy-in zatančily!

Účastnice lekce flamenca ve známém fitness centru Hanky Kynychové, kterou vedl zkušený lektor Milan Jandejsek, si na závěr kurzu vyzkoušely BeBe Tanec. Celkem 15 čtenářek se tak zapojilo do soutěže o 150 000 korun.

bebeZařadíte se po bok odvážných soutěžících? Stanete se nekompromisním porotcem? Rozhodnutí je na vás. Přijďte soutěžit a hlasovat na stránky: www.hnutizadobrousnidani.stream.cz!

 

Čtěte také...

Tančili jsme a bylo to super!