Na našich stránkách probíhala soutěž, kde mohly maminky pro své děti vyhrát novinky od značky Brumík - BeBe Brumík Snídaně. Kromě lahodných piškotových medvídků získaly také hezky hrneček. Maminky nám nyní napsaly, jak byly s novinkami BeBe Brumík Snídaně spokojené, a jak chutnaly jejich dětem. Také nám přšlo i několik fotografií, za které děkujeme!

brumíkBeBe Brumík Snídaně - je měkký piškot ve tvaru medvídka, který byl nyní byl speciálně vyvinut, aby se stal hravou součástí chutné dětské snídaně. BeBe Brumík Snídaně je proto oproti klasické Brumíkově svačince o polovinu větší, je vyroben s přidáním celozrnné mouky a obsahuje také mléčnou složku. Maminky navíc s Brumíkem během leckdy hektického rána vykouzlí rychlou a hravou dětskou snídani během pár minut. Stačí, když malým nezbedům přidají na talíř kousek ovoce, jogurt, do hrnečku třeba čaj a snídaně je na světě. Díky jednoduchému způsobu otevírání si však Brumíka zvládnou připravit na talířek i děti. BeBe Brumík Snídaně neobsahuje žádná barviva ani konzervanty a je k dostání hned ve dvou nejoblíbenějších dětských příchutích vanilka nebo meruňka. Více na www.brumik.cz

Co nám napsaly maminky, které vyhrály tašku plnou dárků od značky BeBe Brumík Snídaně?

Hezký dobrý den, výhra v soutěži o testování Brumíka mě překvapila a velmi potěšila - moje dcera je totiž velký Brumíkožrout. :-) I když jsou jí teprve 3 roky, už má velmi vyhraněný vkus a rozhodování v obchodě je jasná a hotová věc - prostě v Brumíkové hitparádě momentálně nejvíc frčí „ten s tím čokoládovým bříškem“. Občas vezme na milost i toho s „mléčným bříškem“, když ji zpracuji tím, že ten modrý má přeci čokoládu v těstíčku, a proto je tak brumíkkrásně hnědý... Tak tihle dva nám nenápadně padají do nákupního košíku nejčastěji. Samozřejmě, že jsem zaregistrovala i novinku „snídaňového Brumíka“ - jen jsem se ho bála vyzkoušet, aby nám pak nezůstal ležet, protože by dceři nepřipadl hoden její pozornosti. Byla jsem hodně zvědavá, jak se vyhraní Brumíci doma ujmou. Pravda, nevyvolali zpočátku valný zájem a nadšení. Do momentu, kdy mě napadlo zaškolit dceru v soběstačnosti a neukázala jsem jí, jak si Brumíka otevřít sama - to pak vstávala ráno hodně nenápadně a plížila se do kuchyně připravit si sama snídani... Někdy stihla, než byla přistižena při činu, spořádat i dva. Takže rychle zmizeli, ani drobek nezůstal. :-) Celkově musím nového Brumíka ohodnotit velmi dobře - chutnal moc (i když je dcerka docela vybíravá), potěšily mě nové příchutě i pocit, že díky celozrnné mouce dávám svému dítěti „zdravější“ snídani než jen kus „sladké buchty“. Také větší velikost je prima, mohli by v ní být i ostatní Brumíci - leckdy se mi totiž zdá, že Brumík spadne do bříška jak nic a musí za ním skočit ještě nějaký doprovod (ovoce, bílý jogurt apod.) - u nás je prostě Brumík taková malá sladká drobnost na pár kousů :-)
Mějte se prima, s pozdravem
brumíkEva Rýznarová

Dobrý den, od vaší výhry mají děti k snídani Brumíky, tak se u nás ujaly! Kupujeme ty snídaňové, ale i ty klasické, vede Brumík meruňkový a s čokoládou! Mé dvě děti (2 a 4 roky) nechtěly moc snídat, vždy se ve snídani spíš vrtaly, než hezky jedly, ale od té doby, co jim dávám sladkou snídani, hrajeme hru s Brumíky a snídaně je zábavou! Ještě jednou děkuji za výhru! Ať se vám daří a těšíme se na nové příchutě Brumíků!
Jarka a Péťa s Evičkou, Praha

Dobrý den, moc děkuji za výhru, na které si naše děti smlsly! Kvituji nápad s Brumíkem snídaně, od této doby jej kupuji dětem k snídani a díky vaší soutěži je máme často. Dětem chutnají všechny, jen ten tvarohový občas odmítnou. Meruňkový jim chutnal lépe.
Nejraději mají ten s čokoládou. Děti potěšil i ten hrníček, který je krásný a dostatečně velký na pořádnou porci kakaa. Těším se, že zase někdo hezkého vyzkoušíme, pokud se na mne usměje štěstí v další soutěži. Děkuji,
Radka D.

brumík

Brumíky nám moc chutnaly - dávám je dceři do školy na svačinu - chutnají nám všechny příchutě - je to dobrá svačinka i snídaně. Moc děkujeme za výhru a pochutnali jsme si a chutnáme do teď.
i.bessogonovova

Dobrý den, dětem nejvíce chutná klasický Brumík s čokoládovou náplní. Brumík snídaně s meruňkou náplní taky chutnal, ale tvarohový moc ne. Nejčastěji kupujeme Brumíka s čokoládovou náplní.
Petra Ciglerová

Dobrý den, o Brumíky jsem se podělila s dětmi v práci. Ty fotit a zveřejňovat fotky v žádném případě nemohu, pracuji s kolektivem malých dětí jako vychovatelka. Sama za sebe můžu napsat, že nejraději mám Brumíky čokoládové, ty si kupuji celkem pravidelně a někdy si je dávám ke kafču a někdy ke snídani. Z výherních jsem ochutnala meruňkový, a ten byl na mě moc sladký a moc nechutnal ani dětem. Tvarohový jsem taky snědla, ale kupovat ho nebudu. Nejlepší je prostě čokoládový, ten budeme kupovat stále:-). Chutná dětem i dospělým, to už mám ověřené:-)
Mějte se pěkně!
Jana Cvetlerová

brumík

Brumíky se osvědčily, moc chutnaly dětem i nám dospělým, i před tím jsme je kupovali - foto zašleme, za výhru děkujeme
Dušan Herda

Jak chutnaly našim redakčním dětem?

brumíkKlára Křížová
Mému synovi je sice už 10 let, ale se snídaní je s ním někdy potíž, nechce moc jíst. Většinou ho uspokojí miska mléka s cereálními „kuličkami nebo lupínkami“, které měníme podle chuti. Brumík mu také chutná, asi i tím, že je velikostně „tak akorát“, co je ochoten ráno posnídat. Takže u nás snídaňový Brumík uspěl.

Radka Cibulková - spřátelená maminka redakce
Mé děti je mají rády oba, které jsme dostali k otestování. Kupuji je často k svačince, hlavně dcera, je ještě v kočárku, jej miluje, je takový hezky do ruky a sladký. Má ráda i čokoládového, ale toho jí jen v židličce, kterou snadno umyju, když ji zapatlá. Péťa, který je ve školce, má doma rychlou snídani, a k tomu je lehký Brumík ideální.

Věra Forejtová
Brumíků máme doma vždy velkou zásobu. Mám doma dvě dítka, Lucku 3 roky a Tomáše 14 let. Pokud slyším „Mami, ať mi to Toman nesní,“ je mi jasné, že jde právě o Brumíka.
Brumík je u nás velmi populární, a to kdykoli. Nejvíce kupuji Brumíka s čokoládovou náplní, na druhém místě je Brumík mléčný a Brumík medový. Velký úspěch mají také lodičky. Testovala jsem také snídaňové Brumíky. Tomáš byl moc spokojen, ale Luca prohlásila, že to není Brumík, a odskákala pro Brumíka čokoládového. Alespoň teď vím, o které Brumíky se děti nebudou dohadovat . :) Jsem ráda za Brumíka, je to skvělá rychlovka na cesty, máme ho vždy po ruce.

Reklama