Tereza Beranová
@TerryMakeupTutorials

r1.jpg
Tereza je zároveň krásná mladá maminka, která se aktuálně těší na druhého potomka. Svou kariéru začala už před deseti lety, ale až od roku 2015 se tomu začala věnovat s větším zápalem. Hlavní důvod pro natáčení videí byl, že chtěla vytvářet jednoduché kroky ke krásnému líčení a naučit ženy vyzdvihnout pomocí líčení ženskou krásu. Ukázat, že i na první pohled to nejsložitější líčení může mít snadný postup.

Co Vás baví na práci influencerky?
Nejvíce mě baví ta různorodost a volnost. Dělat si vše po svém, padat na pusu sama a sama vstávat. Učit se, inspirovat a být inspirována. Zkoušet zajímavé věci, potkávat nové lidi...r2.jpg
Jaký je Váš nejoblíbenější styler?
Mým nejpoužívanějším byla žehlička na vlasy, ale to až dokud jsem nevyzkoušela novou kulmu Rowenta Air Care Ultimate Experience. Od té doby odmítám mít rovné vlasy J Baví mě rychlost vytvoření, snadná práce s kulmou a dlouhá výdrž vln i bez zafixování lakem na vlasy. Bohatě stačí použít novou funkci – studený vzduch, který při kulmování na vlny foukám. Dříve mi vlny vydržely maximálně hodinu, a pak se vlasy narovnaly. Nyní mi vydrží i několik dní, a to ani trošku nepřeháním!

Jaký účes je podle Vás nadčasový?
Dle mého měkké upravené vlny. Ty nikdy nezklamou. Jsou vhodné jak do práce, na kafe, tak i na zvláštní událost.
blobid0.jpg
Jaký účes nejraději nosíte v jarních a letních měsících?
V teplých dnech nejčastěji nosím stažené vlasy do vysokého culíku či nízkého s pěšinkou uprostřed. Někdy z culíku vytvořím drdol či cop, do kterých zapletu šátek. Líbí se mi, že oživí jinak obyčejný účes.

A jaké máte vlasové rituály?
Po umytí vlasů nenechávám vlasy příliš dlouho vlhké, aby nedocházelo k bobtnání pokožky a tím nechtěné tvorbě lupů. Díky tomu se mi má citlivá pokožka výrazně  zlepšila. Nikdy bych tedy nešla spát s vlhkými vlasy!

blobid1.jpg
Více inspirace najdete ZDE
60accaf3efed0obrazek.png
 

Reklama