Blake Lively
5f52019050849image.png

Herečka se s veřejností v minulosti podělila o speciální tip, který podle ní vyživuje vlasy a zabraňuje jejich vysychání. Navíc je prý léty prověřený, protože ho má od své matky. Spočívá v tom, že si před mytím vlasů do délek nanese majonézu. Ta při následném šamponování brání tomu, aby se vlasy vysušily.

Kate Hudson
5f5202fe73a94image.png

Trik na zářící pleť se zdravou barvou má prý herečka Kate Hudson od vizážisty. Je velmi jednoduchý a potřebujete k němu jen misku s ledovou vodou. Kate následně po dobu minuty vkládá svůj obličej dovnitř a zase ven. Dodá jí to prý svěží vzhled.

Catherine Zeta Jones
5f5203485cb54image.png

Herečka Catherine Zeta Jones se může pochlubit krásnou hřívou. Za kosmetický zázrak považuje pivo. Čas od času použije místo kondicionéru směs piva a medu. Sice se potom několik dní cítí jako by právě opustila hospodu, ale za zdravé a hladké vlasy to podle ní stojí.

Margot Robbie
5f5203c26e708image.png

Další herečka přiznává, že je zastánkyní konspirační teorie týkající se balzámů na rty. Domnívá se, že balzámy rty spíše vysušují, aby výrobci donutili zákazníky kupovat si další a další balení. Proto na rty používá krém, který je určený na bradavky kojících žen.

Priyanka Chopra
5f52047d0a01cimage.png
Své plné rty se snaží udržovat krásné i herečka, zpěvačka a modelka Priyanka Chopra. Ta si doma vyrábí vlastní peeling. Smíchá několik kapek čistého glycerinu, trošku růžové vody a špetku mořské soli. Touto směsí si následně rty chvíli masíruje.

Adriana Lima
5f5205383eab1image.png

Krásné vlasy jsou pro modelku velmi důležité a Adriana Lima si na svých kadeřích skutečně zakládá. Jednou týdně si do svého kondicionéru přimíchá trochu rozmačkaného avokáda. Následně aplikuje na vlasy a nechá působit 30 až 45 minut. Poté smyje a výsledkem jsou prý superlesklé vlasy.

Nicole Kidman
5f52070e7a382image.png

Herečka nebyla vždy jen blondýnka, ale vyzkoušela si i tmavší odstíny včetně nazrzlé barvy. A má pro všechny tip, jak ochránit barvu na vlasech před nadměrným vymýváním. Pro červené odstíny doporučuje si občas vlasy umýt brusinkovým džusem. Pro blondýnky doporučuje šampaňské.

Scarlett Johansson
5f52084351ae0image.png
Trikem jedné z nejvíc sexy hereček světa je jablečný ocet. Doporučuje ho používat jako toner, protože má podle ní hojivé účinky a je dobrý pro pleť, která má sklon k akné.

Kourtney Kardashian
5f5209e5157ffimage.png
Zářivý úsměv jedné z Kardashianek je zásluhou kokosového oleje a jablečného octa. Nejprve si do úst dá lžíci kokosového oleje a několik minut ho povaluje v ústech. Prý působí na toxiny a zubní plak. Ve druhém kroku si vezme lžíci jablečného octa smíchanou s vodou a použije tuto směs jako ústní vodu. Jablečný ocet používá kvůli jeho antibakteriálním účinkům.

Foto: Shutterstock

Čtěte také:

Reklama