meghan.jpg

Nedávno svět Meghan a Harry překvapili oznámením, že chtějí ustoupit do pozadí coby přední členové královské rodiny, a dokonce ukončit svůj trvalý pobyt ve Velké Británii. Na to královna oznámila, že je zbavuje královských titulů. Mnoho přísných královských pravidel pro ně teď nebude platit. A to je možná jeden z důvodů, proč se tak rozhodli učinit.
 
Díky tomu, že se Meghan nyní nebude muset účastnit oficiálních královských povinností, bude moci experimentovat s beauty trendy a nosit více oblečení podle svého gusta. Těžko si dokážeme představit, že by Meghan například jako vévodkyně ze Sussexu vyrazila do společnosti se svou přirozenou strukturou vlasů, tedy kudrnatým afrem. Málokdo ji tak mohl vidět i během jejího hereckého období, avšak nyní, když ji nesvazují přísná pravidla, se třeba dočkáme. Koneckonců kudrnaté vlasy jsou totiž jedním z kadeřnických trendů pro rok 2020. A Meghan je pro tento trend perfektní kandidátkou.

meghan-s-matkou.jpg
 
Ačkoliv je královna Alžběta II. fanynkou barev, především pastelových, jen těžko si dokážeme představit, že by byla potěšena populárními výraznými stíny na očích u kohokoliv z královské rodiny. Trend modrých očních stínů se však vrací a Meghan si je nyní klidně může po dlouhém používání tělových barev dovolit. Královské protokoly dovolují měkké tóny a matný make-up. Na tom není nic špatného, ale Meghan teď klidně může experimentovat nebo se více odvázat, když nepotřebuje královnino schválení. Může tedy klidně použít i výraznější rtěnky, bronzery nebo rozjasňovače.
 
Pro život na „královském dvoře“ jsou dostatečné i neutrální barvy laků na nehty. Teď, když už Meghan Markle nebude patřit mezi přední členy královské rodiny, bude si moci klidně pohrát s barvami. Od té doby, co vstoupila od královské rodiny, byly pro ni normou také krátké a dobře upravené nehty. Teď, když se nebude muset účastnit tolika královských akcí, kde bude zkoumána každá píď jejího těla, může si dovolit i přiměřeně dlouhou manikúru ve tvaru mandle. Vzhled je stále velmi elegantní, jen o něco odvážnější.

meg.jpg

Foto: Profimedia

Čtěte také:

Reklama