Složení aminokyselinového komplexu je patentem italského výrobce, jehož výrobky se již řadu let efektivně používají v chirurgii, stomatologii, oftalmologii, gastroenterologii a kardiologii.

Vlastnosti přípravku JALUPRO Drink
5e8310f8f3d12obrazek.png

  • Přípravek JALUPRO Drink je unikátní směsí aminokyselin poskytující kožním fibroblastům nezbytné podněty pro syntézu nového kolagenu
  • Postupem času aktivita fibroblastů (buněk produkujících kolagen) klesá, proto naše pokožka stárne, ztrácí tonus a objem, objevují se vrásky a záhyby. Tento proces souvisí nejen se stárnutím. Způsobují jej i další faktory: špatné stravovací návyky, diety, kouření, nadměrná fyzická zátěž, delší pobyt na slunci. Aminokyseliny obsažené v přípravku JALUPRO Drink kompenzují sníženou aktivitu fibroblastů. Čím více je aminokyselin v kůži, tím větší je životaschopnost a počet buněk, tvořících kolagen
  • Aktivně bojuje proti příznakům stárnutí, zlepšuje aktivitu kožních buněk a vrací kůži tonus, pružnost a svěžest
  • Zvyšuje a prodlužuje účinnost estetických procedur: korekce výplněmi, biorevitalizace, laserové terapie a fototerapie, peelingů, atd.
    Obnovuje elasticitu kůže prostřednictvím stimulace syntézy kolagenu
  • Posiluje nehty a vlasy

Výsledky

Aktivace metabolických procesů, regenerace normální struktury pokožky, fyziologické omlazení kolagenové struktury kůže. Účinnost přípravku JALUPRO Drink v léčbě řídnutí a vypadávání vlasů byla prozkoumána v klinických výzkumech.
5e831153b3f77obrazek.png

JALUPRO Drink se doporučuje používat jak samostatně, tak v kombinaci s jinými estetickými procedurami (chemický peeling, laserová terapie, frakční fototermolýza, fototerapie (IPL), dermabraze, ultrazvukový lifting, injekce stabilizované kyseliny hyaluronové a botulotoxinu), slouží také jako příprava kůže před dermoplastikou. Při této kombinaci se optimalizují metabolické procesy kůže a zvyšuje se syntetická aktivita fibroblastů.

Balení obsahuje 30 sáčků (14 ml), cena: 1250 Kč, koupíte ZDE nebo v sítí lékáren Dr.Max

Reklama