Každá žena chce být krásná a k tomu patří i neodmyslitelný symbol ženskosti - přitažlivý dekolt. O svůj vzhled a zdraví ženy odedávna pečují pomocí bylinek. V současné době většinou nemají po ruce moudrou babku kořenářku, ale mohou se s důvěrou obrátit na ryze přírodní přípravek Beauty Bust Balance. Obsahuje totiž vyváženou směs rostlinných a bylinných výtažků, které se tradičně využívají pro vyrovnání hormonálních výkyvů, podporují zdravou rovnováhu organismu a také růst prsou. „Tento přípravek lze rovněž doporučit jako doplěk stravy v případě nepravidelné, příliš silné či bolestivé menstruace, klimakterických obtíží, ale také při nespavosti, nervozitě a dalších příznacích hormonální nerovnováhy,“ vysvětluje PharmDr. Tomáš Arndt.

beauty bust balance

Tajemství přípravku Beauty Bust Balance se skrývá v obsahu přírodních látek, které dovedou působením na žlázy s vnitřní sekrecí vyrovnávat hladinu ženských hormonů v těle. Díky tomu, že je přípravek zcela přírodní, nehrozí žádné nepříjemné vedlejší účinky. Pravidelné užívání naopak vede k budování celkově zdravého organismu, snižování nadváhy a k přirozenému zpevňování a tvarování ňader.

Preparát je vhodný také pro vyrovnání hormonálních změn způsobených těhotenstvím a mladé matky mohou využít jeho účinky k rychlému znovunabytí hormonální rovnováhy po porodu i zpevnění poprsí po ukončení kojení.

V období menopauzy ženy často trpí návaly horkosti, nervozitou, podrážděností a střídáním nálad. Snížení hladiny estrogenu způsobuje vyplavování vápníku z těla, což vede k řídnutí kostí, osteoporóze, zvyšuje riziko rakoviny a má negativní vliv na hladinu cholesterolu s následným zvyšujícím se rizikem cévních onemocnění. „Tyto ženské problémy mají společný základ: pokles hladiny estrogenu z důvodu útlumu činnosti vaječníků. Přípravek Beauty Bust Balance pomáhá v období menopauzy vyrovnávat svým působením hormonální nerovnováhu a eliminuje tak i další s tím spojené problémy,“ vysvětluje pozitivní účinky PharmDr. Tomáš Arndt. Pokud je Beauty Bust Balance užíván již v průběhu puberty, pomáhá díky svým příznivým účinkům na hormonální rovnováhu zajistit zdravý a přirozený vývoj dospívající dívky. Je tedy skvělou volbou pro ženy jakéhokoli věku.

beauty bust balance

Přípravek Beauty Bust Balance je k dostání na www.prozdravi.cz a v lékárnách v balení po 120 kapslích za 699 Kč nebo po 240 kapslích za 1099 Kč.

Reklama