Přestože tomu počasí ještě zcela nenasvědčuje, léto se blíží. Příchod léta společně oslavily značka Chiquita a módní návrhářka Beata Rajská na akci Otevítání léta, která se konala 6. května v Café Pavilonu Grébovka. Během podvečerního programu proběhla přehlídka letní kolekce Beaty Rajské a představení letních osušek, které Beata Rajská navrhla speciálně pro značku Chiquita. Akci, kterou moderoval Leoš Mareš, si nenechali ujít třeba manželé Donutilovi nebo modelky Markéta Divišová a Zuzana Rosáková.

cv

Hlavní hvězdou večera byla modelka Markéta Divišová, která předvedla plážové modely z kolekce Beata Rajské. Modely dále předváděla například dcera Jana Rosáka Zuzana nebo modelka Tereza Zímová, která ihned po přehlídce zamířila k ovocnému baru. Přehlídku sledovala třeba Zuzana Donutilová s manželem nebo moderátor Alexander Hemala s manželkou. Leoš Mareš si zase nenechal ujít příležitost vyfotit se s půvabnými Miss Chiquita.

Celá módní přehlídka se nesla v duchu letních koktejlů, party a samozřejmě léta. Hosté podvečerní akce měli možnost občerstvit se v pestrém ovocném baru a ochutnat čerstvé koktejly Chiquita Smoothies. Dámy využily služeb kadeřníka Tibora Němce a kosmetického poradenství značky Clinique.

Na akci Beata Rajská s Mirkou Škrabalovou z Chiquity slavnostně představily osušku, kterou Beata navrhla speciálně pro značku Chiquita. Osušku mohou do 6. června získat všichni příznivci značky Chiquita – více na www.chiquita.cz

Chiquita

Společnost Chiquita již více než 100 let dodává lidem na celém světě to nejkvalitnější exotické ovoce. Společnost působí ve více než 70 zemích světa a je známa především jako producent kvalitních banánů a dalšího exotického ovoce, dále zdravých salátů a nápojů z čerstvého ovoce zvaných smoothies. Posláním společnosti je zajistit co největšímu počtu lidí možnost vychutnat si zdravé, kvalitní a čerstvé potraviny.

 Beata Rajská

Luxusní značku dámské elegantní módy založila módní návrhářka Beata Rajská v roce 1997. Od té doby slaví úspěchy na české i světové módní scéně (např. v Moskvě, St. Petersburgu, Varšavě, Berlíně, Londýně). V tuzemsku je spjata se soutěží Miss České republiky, její módu nosí i mnoho významných žen českého showbyznysu. Butik Beaty Rajské najdete na adrese: Ovocný trh 11, Praha 1. Více na www.beatarajska.com.

 

Reklama