Neseďte doma! Přijeďte si nejen zasportovat a protáhnout své tělo, ale také se pobavit a příjemně si odpočinout od všedních starostí. Vychutnejte si aktivní odpočinek na čerstvém vzduchu v klidném a malebném prostředí Špindlerova Mlýna.

Agentura Be-Fit připravila v průběhu celého roku sportovní programy pro vyznavače aktivního odpočinku. Pobyty jsou určeny všem bez rozdílu věku, především ženám, ale také mužům a rodinám s dětmi.

Pod vedením zkušených instruktorů je možné vyzkoušet si známé i méně známé druhy cvičení (aerobic, step aerobic, power joga, pilates, kalanetika, P-class, body styling...). Program lze doplnit dalšími aktivitami jako jsou vyjížďky na horských kolech, poznávací výlety do okolí, vysokohorské túry s průvodcem, tenis, stolní tenis... V rámci relaxačního programu lze využít thajské a sportovní masáže.

Kromě výše uvedeného sportovního vyžití nabízí Hotel Bedřiška v rámci programu Be-Fit relaxaci ve sportovně-rehabilitačním centru VZ Bedřichov. Sportovně-rehabilitační centrum, které je vzdálené 150 m od hotelu, nabízí krytý bazén, tobogán, vodní atrakce, hydrobox, výřivky, solária, squash, kuželkové dráhy, kulečník...

Budete-li si chtít vyzkoušet aktivity, které nejsou součástí programu, agentura Be-Fit vám je zajistí. Nezáleží na tom, zda dáte přednost bobové dráze, střelnici nebo vyzkoušíte Monkey Park (lanový park), terenní koloběžky, čtyřkolky, zahrajete si paintball či si vyrazíte na raftech.

Vezměte své děti s sebou a svěřte je do rukou kvalifikovaných  pracovníků, kteří se o ně postarají a zajistí jim zábavu po celý den! Dětské hřiště se nachází přímo v zahradě hotelu Bedřiška. V případě nepříznivého počasí je Vašim dětem k dispozici dětský koutek se spoustou hraček a zábavy.

Ubytování je zajištěno v malebném hotelu s velkou zahradou, ležícím v klidné části Špindlerova Mlýna. Od centra města je vzdálen 10 minut procházkové chůze.

Z hotelových pokojů je překrásný výhled na vrcholky hor. Ubytování je možné ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s možností přistýlek, v hotelových studiích (pokoje s vlastním vchodem do zahrady) a několika apartmánech (pro 4–6 lidí). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchu a WC, televizor se satelitem, telefon s přímou volbou na státní linku, minibar, trezor a bezdrátové připojení na internet.

Součástí hotelu je stylová restaurace „ORANGE le MOON“ s barem a krbovnou. Pochutnáte si zde na specialitách krkonošské i mezinárodní kuchyně upravované na lávovém grilu, jedinečnou pochoutkou je také pravé japonské sushi. Snídaně, podávané formou švédských stolů, jsou v ceně ubytování.

V depandanci, vzdálené 80 m od hotelu Bedřiška, je hospůdka v selském staročeském stylu „U pečené kachničky“ s replikou starodávné pece, ve které jsou denně připravovány klasické staročeské pokrmy.