Už je to tady, dnes přišlo tolik příspěvků, že je nejspíš nestihnu všechny uveřejnit. A tak jsem se rozhodl pro slučování několika příspěvků do jedné novinky. V této najdete fotky čtenářek Blanky a Denkas.

Téma je dnes: Vaše zahrádka.

Své fotky už neposílejte, v redakčním mailu jich na zpracování čeká pěkná fronta.

Níže si prohlédněte příspěvky čtenářek Blanky a Denkas...


Dobrý den, posílám foto do ankety, na obrázku je zátiší s bazénem, posezením a manželovou pýchou a relaxací - skleníkem. Letos vedle malého vyrostl skleník druhý, větší. Pergola je v době prázdnin porostlá révou, kterou jinak pěstuje manžel okolo celého pozemku a na podzim se sklízí sladké víno (ze kterého je pak výborná vínovice). U krbu je večer pěkné posezení u ohníčku, pečeme kuřata, steaky, rybičky, na co máme chuť. Ale co je nejdůležitější, kromě malého skleníku a folie do bazénu si všechno manžel vyráběl sám. Nakoupil materiál, a pak už jen stavěl, svařoval, ohýbal, šrouboval a letos si ten druhý, větší skleník postavil taky sám. Proto naši zahradu máme rádi a líbí se nám.

zahradka

Blanka


Krásný den. Nejsem žádná zahradnice, celkem mě tu vše roste samo :-) A ze všech kytiček mám radost.Teď na jaře je nejkrásnější skalka.

zahradka

S pozdravem,
Denkas

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 17. května 2011: Vyfoťte svou zahrádku

Zasílání příspěvků k tomuto tématu je již ukončeno. Okolo 17.00 hodiny se dozvíte, která čtenářka dnes získala slíbený dárek: knížky Zahradničení s měsícem od Reginy Engelkeové a Velká kniha o bylinkách od Jekky Mcvicarové z (oba tituly vydal Knižní klub).

zahradniceni bylinky