I když jde o použité zboží, někteří prodejci v bazarech mnohdy nevědí, kolik by si za ně řekli. To je názor čtenářky Pálivky. Souhlasíte?


Dobré bazarové dopoledne všem,

vím, že hodně lidí navštěvuje „sekáče", ale já si tam nikdy nic nevybrala. Možná na to nemám štěstí, nebo chodím hodně dlouho po nové dodávce zboží. Jsou bazárky jenom s oblečením pro děti a to si myslím, že se maminkám malých dětí vyplatí. Já jsem měla dva kluky, narodili se po roce a tak jsem vše kupovala na ně 2x, protože vzrůstem byli skoro stejní. A jak ráda bych třeba „na lítačku" koupila pro ně něco levného v bazaru, ale tenkrát bazary nebyly. Byly jenom na škole burzy, kde rodiče dávali oblečení dětí a mohl si je tam potom někdo zase koupit. Tam jsem spíše za malou cenu dávala já něco po mých synech, vše se prodalo, protože to bylo skoro zadarmo.

V bazarech s různými předměty nekupuji, protože je to většinou všechno dost drahé a máme malý byt a už se sem nové věci nevejdou. Stačí to, co dostanu vždy od kamarádek k různým příležitostem.

Ale starý nábytek miluji, moc se mi líbí a tak někdy tento bazar navštěvuji a kochám se tou krásou.

Přeji všem hezký den, a pokud navštívíte nějaký ten bazárek, tak ať „narazíte" na něco pěkného.

Pálivka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dnešního dne: Bazárky!

Posílejte mi dnes své příběhy a fotky s popisem na tato bazarová témata...

  • ... můj nejlepší úlovek!
  • ... moje zkušenost ze zastavárny (zastavila jsem něco).
  • ... nejkrásnější obchůdek či trh s použitým zbožím.
  • ... můj tip, kam určitě zajít na lov.

Co můžete za své příspěvky vyhrát?

Tentokrát to bude skutečně něco extra. Každý člen redakce přinesl z domova jednu použitou věc, kterou se rozhodl věnovat jako cenu. Nebojte se, nejsou to žádné blbosti, ale věci již nepoužívané. Ostatně vás se všemi věcmi v průběhu dne seznámím slovem i obrazem.

A co víc?

Dnes otvíráme diskuzi, ve které můžete samy nabízet své bazarové zboží, případně i obdarovávat ostatní čtenářky. Najdete ji zde: Bazárek!

Reklama