„Konec letních prázdnin a začátek školního roku se nezadržitelně blíží. Proto jsme pro všechny připravili stylové produkty, se kterými si mohou užít nejen výlet, ale i volná odpoledne či víkendy v průběhu školního roku,“ vysvětluje Kateřina Hanušová z oddělení marketingu obchodů Albert. Zákazníci můžou sbírat body na herní a hudební produkty od Niceboy.

64c8ed6ed962fobrazek.jpg

Zábava kam se podíváte
Ve sběratelské kampani se zákazníci můžou těšit produkty od značky Niceboy. Vybírat mohou z přenosného reproduktoru, dvou druhů bezdrátových sluchátek, herních sluchátek, herního ovladače, powerbanky či chytrých hodinek. Kampaň nabízí celkem sedm různých produktů, které lze získat již od 269 Kč. Všechny jsou k dostání jak v supermarketech, tak hypermarketech Albert.

Snadný nákup s body navíc
Tak jako při každé sběratelské kampani získají zákazníci za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží v obchodech Albert jeden bod. Body navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. V této kampani sbírají zákazníci osm bodů. Albert dává jako dárek dva body navíc v případě klasické papírové kartičky. Při využití aplikace Můj Albert získají zákazníci místo dvou bodů dokonce tři. Výhody mohou využívat také zákazníci služby Albert Domů Zdarma.

S nákupem obdrží plně vyplněnou kartičku.
Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 2. srpna do 19. září 2023, nebo do vyčerpání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/niceboy.

64c8edaf5d9afobrazek.jpg