Kdo by nechtěl práci, která by byla zároveň koníčkem? Práce má naplňovat naše ambice, přinášet peníze k uskutečnění životních snů, ale zároveň by nás měla bavit. Proč tedy nevzít věci pevně do svých rukou? Pokud vás zajímá kosmetika, trendy péče o pleť a líčení, může se krása stát cestou k vaší osobní a finanční nezávislosti.

 

Nabídněte přírodní švédskou kosmetiku Oriflame svým přátelům a známým. Uspět jako kosmetický poradce je až nečekaně snadné. Oriflame ví, že být krásná, je velmi jednoduché. A ví také, že krášlit a pečovat o sebe je ženám přirozené. Vyvíjí a vyrábí šetrné kosmetické přípravky, které čerpají to nejlepší z přírody (přirozená péče, jednoduchost a přímočarost v přístupu k věcem) a kombinují s tím nejlepším z vědy. Výrobky Oriflame odpovídají přísným biologickým normám a využívají nejnovější vědecké objevy, dekorativní kosmetika je v souladu s módními trendy. Není snad ženy, která by se nechtěla líbit. Je to tak jednoduché – kamarádky, sousedky, bývalé spolužačky, kolegyně na pracovišti, známé ze cvičení či fitcenter... stačí jim ukázat katalog a ze širokého sortimentu cenově dostupné kosmetiky je zajisté něco zaujme. Vydělávat můžete třeba na dece u vody a na stereotyp a vysedávání v kanceláři klidně zapomeňte. Buďte sama sobě šéfem! Začněte bez investic a vydělávejte bez omezení.

 

Přidejte se právě teď k 1,5 milionu kosmetických poradců Oriflame na celém světě! V lednu je registrace pro nové kosmetické poradce zcela ZDARMA! Jako nový kosmetický poradce získáte Desky Starter kit obsahující katalogy a další důležité tiskoviny. Pokud podáte již v lednu objednávku, tak se můžete těšit na multifunkční kalkulačku a tašku přes rameno.

 

Oriflame. Bavte se a vydělávejte!

 

Pro více informací volejte infolinku 271 024 999 nebo navštivte www.oriflame.cz.

Soutěžit o čisticí mléko, čisticí ubrousky, denní a noční krém z řady Oriflame v hodnotě 676 Kč můžete ZDE