Na hygienické procesy při večerním mytí pak mohou maminky využít i žínky a mycí rukavice, opět z čisté bavlny. Novinky německé značky Lässig k nám dováží společnost Babypoint.

5ea93a7ababaaobrazek.png
Dětský koupací plášť Lässig Muslin Bathrobe je vyrobený z dvojité předeprané bavlny, je prodyšný a jemný k dětské pokožce. Kapuce chrání i hlavu dítěte a udržuje ho tak v teple. Luxusní kvalita 100% bavlny zajistí, že plášť bude ještě měkčí po každém vyprání, aniž by došlo ke zhoršení struktury nebo funkčnosti materiálu. Dětský župánek Lässig Muslin Bathrobe je pratelný na 40 °C a lze ho dát do sušičky.
5ea93aab53e3dobrazek.png
Stejně jako ostatní výrobky z kolekce Lässig Muslin Wear je koupací plášť dostupný ve čtyřech odstínech – červená (rosewood), šedá (anthracite), žlutá (mustard) a zelenkavá (mint).
Orientační cena koupacího pláště je: 670,- Kč
5ea93ae0624cfobrazek.png
Lässig Muslin Poncho je rovněž vyrobené z dvojité předeprané bavlny, která je prodyšná a jemná k dětské pokožce. Pončo je ideální jak pro každodenní domácí koupel, tak zejména po plavání v bazénu, kdy rychle schová a zahřeje drkotající a zimou se třesoucí plaváčky, kteří i s promodralými rty budou tvrdit, že jim je teplo. Lässig Muslin Poncho je určeno dětem od 1 roku do 3 let věku (rozměr 60 x 87 cm), ale obvykle s dítětem „poroste“ ještě o pár let déle. Lässig Muslin Poncho je pratelné na 40 °C a lze ho dát do sušičky. Rovněž je dostupné ve čtyřech odstínech – červená (rosewood), šedá (anthracite), žlutá (mustard) a zelenkavá (mint).
Orientační cena ponča je: 600,- Kč
5ea93b1f4f3c7obrazek.png
Lässig Muslin Hooded Towel je ručník s kapucí pro děti od narození do 3 let, které do ručníku (90 x 90 cm) krásně zabalíte a osušíte jim i vlásky. Ručník s kapucí je opět vyrobený z dvojité předeprané bavlny, která je prodyšná a jemná k dětské pokožce, a dostupný ve čtyřech odstínech – červená (rosewood), šedivá (anthracite), žlutá (mustard) a zelenkavá (mint).
Orientační cena ručníku je: 390,- Kč
5ea93b5da51f8obrazek.png

Jemné žínky Lässig Muslin Washcloth a mycí rukavice Lässig Muslin Wash Glove jsou pomocníkem pro každodenní péči o miminko. Set 3 žínek (30 x 30 cm), resp. 3 mycích rukavic (13 x 22 cm) může být použit jak k mytí obličeje, tak celého těla dítěte. Nejvíce je využijete při očistě dětí do 3 let, posléze mohou žínky i rukavice posloužit např. pro domácí úklid.
Orientační cena setu 3 žínek je: 240,- Kč, orientační cena setu 3 mycích rukavic je: 240,- Kč

Více informací najdete na www.babypoint.cz , Facebooku a Instagramu.
5ea93b86235bcobrazek.png

Reklama