To bude show! Populární herec a režisér Jakub Kohák se chystá po několika měsících znovu obout běžecké boty. Neodradila ho ani letní porážka na brněnské RunTour s Innou Puhajkovou a opět se chystá vyzvat zástupkyně něžného pohlaví. Tentokrát si vzal na mušku Gábinu Partyšovou s olympijskou vítězkou Katkou Neumannovou.

kohak

„Jestli mám strach? Pch, co to je,“ říká rezolutně Kohák, pro kterého to bude již druhá účast na RunTour. Jen to tentokrát nebude v Brně, ale v sobotu 18. dubna vyběhne na 5tikilometrovou trať v Českých Budějovicích. „Sever, jih, východ, západ, mně je to jedno, mě to běhá všude,“ zůstává svůj úspěšný reklamní režisér.

A jak se na to tváří jeho soupeřky? „Já se ráda proběhnu, soupeře neřeším,“ říká lehce provokativně Kateřina Neumannová, držitelka zlaté olympijské medaile z Turína. „Běh je stále jedním z mých oblíbených sportů, bude příjemné zpestření, navíc to mám kousek ze Šumavy,“ vysvětluje svou účast Neumannová.

beh

To Gábina Partyšová se chystá rodinný běh pojmout skutečně rodinně, na jih Čech jí totiž doprovodí i syn Kristian s kamarády. „Chceme si udělat hezkou sobotu, oba se moc těšíme,“ přiznává populární moderátorka televize Nova. Chybět jí po boku nebude ani její pracovní parťák Pavel Svoboda. „Co bych to byl za chlapa, kdybych jí v tom nechal,“ říká sympaťák a další tvář TV Nova.

Závod startuje už tuto sobotu 18. dubna na náměstí Přemysla Otakara II v Českých Budějovicích. Přijďte zafandit, proběhnout se a změřit síly se známými tvářemi. Více informací najdete na www.run-tour.cz.

Zdroj: tisková zpráva

Reklama