Hazard neláká čtenářku Malinke-kote. Přes to k hraní inklinuje - k tomu na internetu, kde do soutěže nemusí vložit žádné své finance. Takové soutěže ji vyloženě baví!

Další čtenářkou, která poslala svůj názor na hazardní hry, je Malinke-kote. A jak její názor zní? Hazard ji vůbec neláká...


Přeji všem krásný sluneční den,

dnešní téma mě z jedné části zaujalo. Sice nesázím, ale přesto jsem se rozhodla napsat svůj názor hlavně na hazardní hry. Nikdy mě to nelákalo a ani lákat nebude, nemám důvod sázet. Jediné co mě baví, jsou internetové soutěže, kdy nejsou za potřebí žádné peníze a přitom se mi podařilo nějaké vyhrát. Nejen tady na ženě-in, kde jsem měla možnost zúčastnit se správcovství a získat zato ohodnocení, ale také se mi podařilo v jiné jednoduché soutěži nějaké vyhrát. Za zúčastnění se správcovství ještě jednou moc děkuji. Zkusila jsem si alespoň jednou jaké to je být správcem nějaké stránky a co to vynaloží času a úsilí. V druhé soutěži o peníze stačilo mít štěstí při losování čísel a jenom měsíc čekat, zda se to podaří :-)

Jaký je doopravdy můj vztah k hazardním hrám? Tyto hry odcuzuji a to z jednoho prostého důvodu. Mamka mého taťky na hazardních hrách byla natolik závislá, že tam nechávala celý svůj důchod a chodila všude možně po rodinách, aby jí dali alespoň na chleba i když to doopravdy na chleba neměla. Snad skoro nikdo jí neměl rád, pořád si na něco stěžovala a nedala si nikdy s ničím říct. Dokonce i mému taťkovi a strejdovi nadávala, když jí chtěli dát do domova důchodců, protože by jí nedávali celý svůj důchod, který by nemohla utratit v automatech.

Když už někdo chce zkoušet svojí šanci tak podle mě sázení je méně riskantní jako výherní automaty, protože tam opravdu člověk nedá veškerý svůj plat, ale vsadí si rozhodně méně a buď to výjde a nebo ne. Tedy pokud natom lidé nejsou také tolik závislé a nevsázejí každý den několik tisícovek. To je potom skoro stejné jako když někdo za jeden den dokáže nechat celý svůj plat v automatech a pak brečí, že nemají ani korunu do dalšího platu.

Kolik jsem nejvíce vyhrála? Tohle se posuzovat opravdu nedá když nevsázím, ale když budu brát výherní peníze přes internet tak něco přes 700 Kč. Jinak to vždy byli výhry cenné, které se dají různě vyhrát na internetu. Převážně vyhrávám pro svého pejska a dokonce se mi podařilo vyhrát 40 kg granulí, což když se vyčíslí v penězích tak je to také dost. Člověk tímto způsobem také ušetří dost peněz. Já jsem hodně soutěživý tip a vyhrávám toho opravdu spousty a tak nemám důvod si někam jít vsadit a nebo hrát automaty či jiné hazardní hry.

Užijte si dnešní dne ať už si půjdete vsadit či nikoliv,
Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. května 2012: Sázení

  • Sázíte? Hrajete nějakou loterii?
  • A pokud ne, vsadila jste někdy?
  • Jaký je váš vztah k hazardním hrám?
  • Je podle vás rozdíl, sednout si k výhernímu automatu, nebo podat sázkový tiket?
  • Kolik jste nejvíc vyhrála?

milkaSvé příspěvky formou příběhu mi posílejte na redakční e-mailovou adresu níže. Pokud chcete mít šanci na sladkou odměnu, třeba jako náplast na hráčské nervy, ať váš příspěvek dorazí do naší schránky nejpozději 3. 5. 2012 v 15.00 hodin a jeho délka je rovna nebo delší tomuto odstavci textu. A jaká že je ta sladká odměna? Jedna z vás za svůj „vsazený“ příspěvek získá pralinky I Lova Milka.

Reklama