Na český trh vstupuje nováček v nabídce vestavných spotřebičů - značka Bauknecht. Domácí spotřebiče této značky jsou na evropském trhu zastoupeny více než 90 let, nyní se s nimi mohou seznámit také čeští zákazníci a to díky právě představované designové linii Komfort. Spotřebiče Bauknecht charakterizují moderní technologie, určené pro zkvalitnění rodinného života, a maximální efektivita při vaření. Nabídka pečících trub, mikrovlnných trub, varných desek, myček, chladniček a odsavačů je nyní k dispozici s 5letou zárukou.

Bauknecht

Před více než devadesáti lety měl Gottlob Bauknecht vizi, že elektromotory najdou široké uplatnění v mnoha oborech, aby usnadnily každodenní činnosti. To byl počátek společnosti, která průběžnými inovacemi neustále znovu naplňuje očekávání spotřebitelů. „Heidenkling“, první továrna společnosti Bauknecht, byla postavena v jižní části Stuttgartu v roce 1933. Dynamický růst společnosti si již v roce 1936 vyžádal vybudování druhého závodu poblíž Klingenmühle, třetí závod vyrostl o dva roky později ve Welzheimu. Dnes je značka součástí společnosti Whirlpool Corporation a je úspěšně prodávána v osmi zemích.

Značka Bauknecht se vyznačuje výraznými a nezaměnitelnými liniemi. Díky modernímu designu a inovativním funkcím získávají vestavné produkty Bauknecht designové linie KOMFORT vyhledávané ocenění Plus X Award za „High Quality a Design“. Iniciativa „LifeCare - Lépe žít“ zase propůjčila linii Bauknecht Komfort „Cenu za kuchyňskou inovaci 2010“ za mimořádné výkony v oblasti domácích spotřebičů.

Naše tipy:

Trouby Bauknecht

Nové pečící trouby Bauknecht představují inovativní technologie v mimořádném designu. Efektivní systém rozvodu vzduchu, optimalizovaný koncept vnitřního prostoru a uživatelsky neobvykle příjemný displej přinášejí radost z pečení i vaření. Uživatel ocení nízkou spotřebu energie a bohaté příslušenství.

Trouba Bauknecht BLPM 8110/PT

BauknechtPyrolytická horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem, jejíž design je kombinací skla a ušlechtilé oceli, se skvěle hodí
do moderní i tradiční kuchyně. Trouba nabízí řadu užitečných funkcí a vylepšení, která pečení usnadní a zpříjemní. ProCook displej, černobílý textový displej se stručným popisem a grafickým zobrazením symbolů, obsahuje také návod k obsluze pro všechny funkce vaření. Paměťová funkce umožní kuchaři návrat do po-sledních 10 použitých nebo nejoblíbenějších funkcí. Dále pečení na více úrovních: Koncept vnitřního prostoru s až 5 úrovněmi nabízí možnost flexibilního použití pečících plechů, kdy lze připravovat až 3 pokrmy současně, aniž by docházelo ke směšování jejich vůní a chutí. Neméně důležitou je teplotní sonda pro optimální výsledky přípravy pokrmů: senzor lze umístit do nejsilnější části masa a nastavovacím tlačítkem zvolit požadovanou teplotu v jádře. Přístroj ohlásí dosažení perfektního stavu pečení a automaticky se vypne. Další funkcí je NO PREHEAT, inteligentní rozvodný systém, který rozděluje horký vzduch rovnoměrně už od první minuty. Díky němu se předehřívání trouby výrazně zkracuje. Samozřejmostí je výbava teleskopickými výsuvy, díky nimž je vytažení a odebrání pečícího plechu nebo pánve s tukem naprosto bezpečné. Nejen pečení, ale také údržba trouby Bauknecht BLPM 8110/PT je nesmírně jednoduchá. Vnitřní část dvířek tvoří celoskleněný povrch Smart Clean pro snadnější údržbu trouby.
Doporučená maloobchodní cena je 20 990 Kč.

Mikrovlnné trouby

Opravdovým milovníkům vaření nabízejí mikrovlnné trouby Bauknecht mnohem více možností, než pouhý ohřev jídel. Každý kuchař může nyní otevřít prostor své fantazii - mnohostranné funkce umožňují nejrůznější způsoby přípravy pokrmů, například křupavé pečení a smažení
na talíři Crisp. Díky nové invertní technologii, zdokonalenému systému distribuce mikrovln, budou všechny pokrmy propečené a ideálně připravené.

Mikrovlnná trouba Bauknecht EMCHD 8145 PT

BauknechtVestavná mikrovlnná trouba s kapacitou 40 litrů nabízí o mnoho více než pouhé ohřívání. Uživatel může využít k přípravě pokrmů gril, zapékací funkci Crisp, vaření v páře či horký vzduch. Dalšími nepřehlédnutelnými přednostmi jsou invertní technologie zdokonaleného systému distribuce mikrovln, černobílý textový ProCook displej se stručným popisem a grafickým zobrazením symbolů, 3D distribuce mikrovln pro rovnoměrné výsledky pečení a Rapid Defrost pro obzvláště rychlé a šetrné rozmrazení hluboce zmražených surovin.
Doporučená maloobchodní cena je 24 990 Kč.

Varné desky

Indukční technologie spojuje veškeré výhody plynu a sklokeramiky v jediném inteligentním řešení. Díky tomu, že teplo vzniká pouze ve dnu nádoby, samotná varná plocha se nezahřívá
na vysokou teplotu a nemůže proto dojít k připalování zbytků či nečistot z vaření. Po sejmutí kuchyňského nádobí z varné plochy je přívod energie automaticky přerušen. Indukční varné desky výrazně šetří energie i čas, nejen při přípravě jídel, ale i při snadném čištění varné plochy. Aby tato komfortní technologie mohla najít své místo v každé kuchyni, jsou varné plochy dodávány v různých šířkách: 30, 60, 77 nebo 90 cm.
Plynové varné desky Bauknecht lákají k přípravě neobvyklých pokrmů a jsou zárukou fantas-tických kulinářských výsledků. Rozhodovat se zákazník může pro plynovou desku s unikátním povrchem iXelium nebo v provedení na skle.

Varná deska Bauknecht ETMI 8740 IN

Bauknecht Indukční varná deska o šířce 77 cm s dotykovým ovládáním, tedy s možností volby výkonu pouhým posunem prstu po stup-nici (slideru), je zasazena do elegantního rámu s fazetou vpředu. Automatické senzory udržují nastavenou teplotu a ohlásí signálem, jakmile nastane bod varu. Senzor také rozezná, je-li nádoba prázdná a automaticky varnou plochu vypne. Funkce rychlého vaření Rapid Start (Booster) výrazně šetří čas, neboť dosáhne maximálního ohřevu během čtyř minut. Využít lze rovněž funkci dočasného přerušení vaření Pauza, kdy se varné zóny uvedou na udržovací teplotu. Samozřejmostí je flexibilní zóna, která umožňuje umístit nádobí i mimo oddělené varné zóny.
Doporučená maloobchodní cena je 19 990 Kč.

Plynová deska Bauknecht TGW 5675 PT

Bauknecht Plynová deska Bauknecht reprezentuje nerezovou řadu s povrchem iXelium, který je díky použité nanotechnologii vysoce odolný proti poškrábání či korozi. Ovládací prvky tvoří výrazné knoflíky, které desce dodávají profesionální vzhled. Při obsluze můžete využít 5 var-ných zón včetně čtyřkorunkového hořáku, který je vhodný pro WOK pánev. Doporučená maloobchodní cena je 9 990 Kč.

Mytí nádobí

S novými myčkami nádobí Bauknecht nyní každá hospodyně získá v kuchyni ještě více komfortu: mycí sílu patentované technologie PowerClean™ Max, větší flexibilitu díky speciální třetí zásuvce na příbory Pro Comfort a nízkou spotřebu energie a vody díky senzoru Green Intelligence™.
Představme si zmíněné technologie podrobněji: PowerClean™ Max pomocí 24 rotačních trysek, které jsou umístěny na zadní stěně myčky, dokonale odstraní i připálené nečistoty; Pro Comfort je třetí zásuvkou, umístěnou nad horním košem, která se dokonale postará o použité příbory; Green Inteligence™ neustále měří stupeň znečištění vody a přizpůsobuje parametry mycího cyklu aktuálnímu stavu tak, aby spotřeba vody, energie a času byla co nejnižší; AquaSteam výrazně zkracuje mycí cyklus a umožňuje mytí skla pomocí vodní páry, která je velmi šetrná vůči křehkému nádobí a zaručuje vynikající výsledky.

Myčka nádobí Bauknecht GSXP 6143 TR

BauknechtPlně integrovaná myčka nádobí se standardním rozměrem 60 cm nabízí řadu chytrých řešení pro pohodlnou domácnost. Technologie Green Intelligence™ automaticky přizpůsobí množství vody, teplotu a mycí program stupni znečištění nádobí a neustále zajišťuje, aby nebylo spotřebováno více energie, vody a času, než je nezbytně třeba. Další inovace PowerClean™ Max v názvu skrývá 24 rotujících vysokotlakých trysek v zadní části spodního koše, které zajišťují spolehlivé vyčištění i silně znečištěného nádobí a zaschlé nečistoty odstraňují o 35 % efektivněji, než běžné myčky. A při stejné spotřebě vody! Mytí v páře AquaSteam je vhodné pro mytí křehkých kusů nádobí, pro uvolňování přischlých zbytků a odstraňování bakterií. Třetí zásuvka na příbory ProComfort umožňuje nejen jich dokonalé umytí, ale po odstranění obvyklého košíku na příbory získáváte nyní ve spodním koši místo až pro 13 jídelních souprav. Doporučená maloobchodní cena je 19 990 Kč.

Digestoře

Digestoře Bauknecht zbaví kuchyni nepříjemných zápachů a přispějí k tomu, aby domov byl mís-tem, kde se bude každý cítit skutečně příjemně. Ať se už jedná o digestoře ostrůvkové, komínové či závěsné, v exkluzivním designovém stylu nebo v prosté ušlechtilé oceli, všechny pracují naprosto tiše a přitom nabízejí nečekaně silný výkon. Komínové odsavače par s technologií PERIMETER, kdy jsou pára a kouř odváděny po obvodu spodní části těla odsavače, zaručují nejúčinnější způsob odsávání. Ostrůvkové digestoře Bauknecht jsou určeny pro otevřené kuchyň-ské prostory, které doplňují kreativním designem.

Odsavač Bauknecht DSTI 5410 IN/ PT

BauknechtProstorový odsavač par se speciální technologií izolace motoru Deep Silence má výkon odsávání 820 m3/hod a hladinu hlučnosti 56 dB. Zákazník si tak může být jistý, že tento odsavač ho nebude při vaření rušit, ale zároveň dosáhne požadovaného výsledku.
Doporučená maloobchodní cena je 34 990 Kč.

Odsavač Bauknecht DDRI 5890 IN

Prostorový odsavač par je vyroben v kombinaci ušlechtilá nerez a sklo a je ozdobou každé kuchyně. S maximálním výkonem 770 m3/hod se řadí mezi nejvýkonnější odsavače na trhu a zajistí pohodlné odstranění veškerých pachů, vznikajících při vaření.
Doporučená maloobchodní cena je 29 990 Kč.

Chlazení

Nové chladničky Bauknecht šetří spotřebu energie, vynikají mimořádným komfortem a jsou nedostižné při uchování trvalé čerstvosti potravin, především díky funkci ProFresh. Ta uchová potraviny až čtyřikrát déle čerstvé ve srovnání s klasickou chladničkou. Řešení vnitřního prostoru s promyšleným konceptem světla Startlight oceníte nejen při hledání potravin. Dalšími výhodami jsou úsporná třída energetické náročnosti A+, technologie NoFrost anebo ovládání pomocí senzoru Green Intelligence™. Hygiene+ Filtr účinně zachytí bakterie, chemické a mecha-nické nečistoty ve vnitřním prostoru chladničky a zamezí zkažení potravin a vzniku pachů.

Chladnička Bauknecht KGIN 31811/A +

BauNovinkou na českém trhu je kombinovaná chladnička s mraz-ničkou dole, určená pro vestavbu. Spotřebič disponuje řadou chytrých technologií: beznámrazovou NO FROST technologií, sensorem Green Intelligence™, vyrovnávajícím teplotu v chlad-ničce až 5x rychleji a neustále regulujícím vlhkost vzduchu. Díky této technologii i při častém otevírání dveří chladničky stále přetrvávají v jejím vnitřním prostoru optimální podmínky pro uchovávání potravin. Technologie ProFresh zaručuje, že potra-viny zůstanou až čtyřikrát déle čerstvější než při běžném skladování. Vitamíny, výživné látky a stopové látky jsou zacho-vány pro každodenní čerstvý komfort a nejvyšší prožitek chuti. Zákazníci ocení také osvětlení Star Light, optimálně umístěný světelný zdroj pro osvětlení celého vnitřního prostoru, či speciální Hygiene+ Filtr, který spolehlivě zachytí veškeré bakterie i případné chemické a mechanické nečistoty.
Doporučená maloobchodní cena je 24 990 Kč.

Jak se vám líbí? Více najdete na http://www.bauknecht.cz/

Reklama