Ochranné prvky, odolnost proti vodě a zámek TSA jsou hlavními benefity Nomadu
5f0dbe6a667d2image.png
Odolnost hraje v případě Nomadu prim. Výrobce myslel na stále vzrůstající krádeže v hromadných dopravních prostředcích, a tak je batoh odolný proti rozříznutí např. nožem. „Přeplněná místa poskytují výborné krytí různým zlodějům. V YENKEE to moc dobře víme, a proto je náš batoh nejen odolný, ale hlavně má skryté kapsy, do kterých si můžete schovat cennosti. Případnému kapsáři to značně ztíží možnou krádež,“ dodává Patrik Kočvara, business unit manager YENKEE.

Stále na cestách

Notebook stále s sebou. Takto by se dal popsat běžný pracovní den spousty lidí. Počasí však ne vždy přeje tomu, abychom bezpečně mohli přenášet drahou elektroniku. Batoh proto disponuje vodoodpudivým povrchem, který zabezpečí v suchu a bezpečí veškerou elektroniku od notebooku po tablet. K již bezproblémovému cestování s batohem také nahrávají ergonomicky řešený design Nomadu. Polstrované popruhy zajistí pohodlí i při přenášení těžkých předmětů. „Batoh má také pevná záda, které dozajista ocení všichni, kteří chtějí ulevit své páteři,“ doplňuje Kočvara.
5f0dbf36978d0image.png

Na letišti jako doma

V YENKEE mysleli i na cestující do zahraničí. Na těle batohu je praktický úchyt na madlo kufru, díky kterému lze batoh bezpečně připoutat ke kufru. „Poslední dobou je trendem v cestování kombinace malého kufru na kolečkách a normální batohu. Se šikovným úchytem nemusíte batoh pokládat na zem, ale mít ho pohodlně na kufru,“ upřesňuje Kočvara. V YENKEE věří, že toto jistě ocení ti, kteří často létají na služební cesty do ciziny. Pro ně má navíc batoh ještě jeden benefit. Jedná se o certifikovaný zámek TSA, který spolehlivě zabezpečí Nomad pomocí číselného kódu.
5f0dbf001b478image.png

Městský živočich

Město je přirozeným prostředím pro batoh Nomad. Jeho vzhled vhodně doplní jak manažera, tak i vysokoškoláka, a zároveň jim díky designovým reflexním prvkům zajistí viditelnost pro řidiče v noci. Vnitřek rovněž nezůstal opomenut. Inteligentní rozmístění kapes v červené barvě potěší všechny majitele notebooku a tabletů. Veškerou elektroniku lze bezpečně umístit do polstrovaných kapes, které zajistí ochranu proti otřesům a poškrábání. Chytré řešení batohu doplňuje integrovaný nabíjecí USB konektor, který lze jednoduše propojit s powerbankou uvnitř batohu.

Batoh YENKEE Nomad získává také spoustu ocenění. Poměr ceny a výkonu je pro tento batoh příznačný. Renomovaný IT časopis Computer ocenil Nomad jako vítěze testu ve srovnání mezi šestnácti různými batohy. Redakce ocenila kvalitní materiály a zpracování nejvyšší možnou známkou, stejně tak jako ochranu.

Více na YENKEE.CZ
5f0dbf2169614image.png

Reklama