61e7ed7c1aeaacl.jpg
Foto: Profimedia

Natáčení snímku Batgirl o netopýři ženě začalo loni v prosinci a předlohou byly jak jinak než komiksy. Roli Barbary Joan Gordon, což je civilní jméno Batgirl, dostala ne příliš známá sedmadvacetiletá herečka Leslie Grace. Zahrála si ve filmu Život v Heights a působí také jako zpěvačka. Před pár dny se na svém Instagramu fanouškům představila ve filmovém superhrdinském kostýmu. Ohlasy byly různé. Zatímco někteří lidé pěli ódy, jiným se zdá kostým odbytý a lacině vypadající.

Herečka k fotce napsala: „Používám proti nim jejich očekávání. To bude jejich slabina. Ne moje. Jen ať mě všichni podceňují. A až jejich ostražitost poklesne a jejich pýcha stoupne, nechte mě, abych jim nakopala zadky. Batgirl, rok první.“

Hereččina otce komisaře Jamese Gordona si zahraje J. K. Simmons. Ve snímku nebude chybět ani Michael Keaton, který si zopakuje roli Batmana z let 1989 a 1992.

Co se týče děje, diváci budou sledovat začátky Barbary Gordon, jakožto vlastního alter ega Batgirl. Další podrobnosti zatím nejsou známé a neví se ani datum premiéry. Jasné ovšem je, že film nepoputuje do kin, ale bude zveřejněn na HBO Max.

Zdroje: Marie Claire, ČSFD, Wikipedia, TV guru

Reklama