Modeling nemusí být vždy jen pro dívky, které jsou neobyčejně vysoké a zároveň neobyčejně štíhlé. Své o tom ví patnáct zdravotních sestřiček, které se probojovaly do finále soutěže BATIST Nej sestřička. Ve zcela zaplněném sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě se konal již sedmý ročník této velkolepé akce.

O zdravotních sestřičkách se často říká, že jsou to andělé. BATIST Nej sestřička je tedy soutěží těch nejlepších andělů českých zdravotnických a sociálních zařízení. Jestliže však očekáváte, že jde o volbu sestřičky z pohledu pouze vnější krásy, pak jste na velkém omylu. Do soutěže se totiž hlásí opravdové dámy, krásné nejen svým tělem, ale i duchem. Jsou vzdělané, přátelské a je s nimi zábava.

sd

as

A která sestřička se stala tou NEJ?

  • Porotu nejvíce okouzlila a BATIST Nej sestřičkou 2015 se stala Renata Grossová Klementová z Fakultní nemocnice Brno, vrchní sestra Endoskopického centra. „Nečekala jsem to,“ rozplakala se vítězka na pódiu.
  • 2. místo BATIST Nej sestřička získala Alice Školníková z Nemocnice Na Bulovce Praha, je vrchní sestrou na Klinice pneumologie a hrudní chirurgie.
  • 3. místo BATIST Nej sestřička získala Petra Štěrbová z Nemocnice Sokolov - Nemos s.r.o., která pracuje na interním oddělení jako staniční sestra.
  • Vedlejší cenu BATIST Sympatie Nej sestřička získala Katka Doležalová z Nemocnice Neratovice, kde pracuje na chirurgické ambulanci.

sa

„Jsem rád, že se to povedlo, sestry mají těžkou a obětavou práci, jsem rád, že tuto akci berou jako zpestření své náročné práce,“ dodává David Novotný, organizátor soutěže.

Reklama