Novými ambasadory značky Baťa jsou manželé Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí, a proto tento pár nechyběl ani na slavnostním otevření prodejny v Nádražní ulici v Praze. Z příchozích si vystřelili. Nejenže se oblékli jako prodavači, ale svou identitu skryli také pomocí paruky, knírku a brýlí. Několik minut tak obsluhovali nic netušící zákazníky. I když ti pozornější modelku a skladatele poznali. 

Pobočka, která se otevírala, se od ostatních Baťových obchodů liší. Nejen svým italským designem, ale také přehledností. V prodejně  neuvidíte krabice naštosované jednu na druhou. Jsou totiž pečlivě ukryté ve skříňkách, popřípadě ve skladu. Vyšší nároky jsou tak kladeny na prodavače, kteří se musí o zákazníky pozorně starat. 

Řešení má Baťa také pro ty, kteří si chtějí koupit boty, ale nemají zájem se s nimi tahat domů. Přímo v obchodě si je mohou objednat u speciálního terminálu a nechat si je zaslat rovnou domů. 

5c7fc0192cf8eimage.png

5c7fc23c9b169image.pngFoto: Ondra a Táňa zvolili pro začátek důmyslné maskování5c7fc43fef4fdimage.pngFoto: Potom se ale hodili do gala a nazuli i boty od Bati

Reklama