Na listopad 2006 připravil Baťa jedinečnou nabídku. V tomto období  jsou veškeré objednávky zboží přes zásilkovou službu Baťa DOMŮ doručeny objednateli ZDARMA. Nezapomeňte tedy objednat dárky pro své blízké na www.bata.cz!


 
Baťa  DOMŮ je unikátní služba zákazníkům, která kombinuje možnosti e-commerce na webu se zákaznickým servisem v prodejnách Baťa. Takže můžete  využít jak pohodlný nákup na internetu, tak i objednávku přímo na prodejně, když například neseženete svou velikost, vždy získáte celou paletu služeb Baťa a výhodné podmínky nákupu.
 
Mezi nejvíce ceněné vlastnosti Baťa DOMŮ patří
• rychlé dodání objednaného zboží - garantujeme 7 dnů, ale často doručíme již třetí den
• možnost vrácení zboží na kterékoliv prodejně Baťa ve 30 denní lhůtě
• perfektní informace o průběhu objednávky - SMS, nebo e-mailem
• rozšířená nabídka doručení a platebních způsobů na internetu


A že jsou zákazníci s Baťa DOMŮ skutečně spokojeni, dokazuje rostoucí zájem o tuto službu, vždyť už v polovině září přesáhl obrat za rok 2006 celý loňský rok a 25 % našich zákazníků uvádí, že při nákupu na webu nepotřebují obuv zkoušet ani vidět, Baťa je pro ně dostatečnou zárukou solidního jednání a vstřícného přístupu při výměně zboží a reklamaci. Službu Baťa DOMŮ využívají také zákazníci na Slovensku a v Polsku, webový obchod Baťa pak získal významné odborné ocenění, když zvítězil v soutěži Web TOP 100 2006 v kategorii Shop&Retail 


 
Takže pokud je jedinou bariérou pro první zkušenost s Baťa DOMŮ pro vás cena za doručení, která normálně činí baťovských 99Kč, neváhejte a vyzkoušejte Baťa DOMŮ právě teď, tady a ZDARMA! Máme otevřeno 24 hodin denně a těšíme se na Vás.     

Reklama